Powrót JCS

"Jesus Christ Superstar" - reż. Sebastian Gonciarz - Teatr Muzyczny w Poznaniu

Słynny musical Andrew Lloyda Webbera „Jesus Christ Superstar" powraca do Poznania! W nowym sezonie pokażemy go dwukrotnie w Hali Arena w Poznaniu – 5 listopada o godz. 20.00 oraz 6 listopada o godz. 17.00.

Wystawienie musicalu na INEA Stadionie w ramach obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski okazało się ogromnym sukcesem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, którzy domagali się ponownego wystawienia spektaklu, postanowiliśmy zagrać go po raz kolejny. W roli tytułowej wystąpi Marek Piekarczyk, którego legendarna kreacja Jezusa z 1987 roku przeszła do historii.

Ostatni tydzień z życia Chrystusa zostanie pokazany w zaskakujący, uwspółcześniony sposób. Wśród piosenek znajdą się takie tytuły jak: „Wszystko w porządku", „Jak mam go pokochać" czy „Superstar". Poznańską produkcję wyreżyserował Sebastian Gonciarz, kierownikiem muzycznym jest Piotr Deptuch, choreografię stworzyła Paulina Andrzejewska, a kostiumy i koncepcję scenograficzną Mariusz Napierała. W recenzjach ze spektaklu można było przeczytać, że „Marek Piekarczyk w roli Jezusa porwał publiczność", „Anna Lasota w roli Marii Magdaleny była przejmująca", a „musical został zrealizowany w sposób lekki, bez nadęcia i patosu".

„Jesus Christ Superstar" - 5.11 godz. 20.00 i 6.11 godz. 17.00 – Hala Widowiskowo-Sportowa Arena Poznań

Bilety w cenie 60-150 zł dostępne od 5 sierpnia on-line na www.teatr-muzyczny.poznan.pl, oraz www.bilety24.pl, a od 16 sierpnia (poniedziałek-piątek) w godz. 9.00-15.00 w Kasie Teatru.

(-)
Materiał Teatru
4 sierpnia 2016

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia