Premiera i wystawa plakatów

"Ja ciebie też" - reż. Lech Mackiewicz - Teatr Lubuski w Zielonej Górze

27 marca, w Międzynarodowym Dniu Teatru, na Scenie Kameralnej Lubuskiego Teatru odbędzie się prapremiera polska spektaklu Lecha Mackiewicza "Ja ciebie też..." w reżyserii autora.

Tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Teatru łączą się z 250. rocznicą powstania polskiego teatru publicznego oraz ogólnopolskim projektem "Dotknij teatru".

27 marca na Scenie Kameralnej Lubuskiego Teatru odbędzie się prapremiera polska spektaklu Lecha Mackiewicza "Ja ciebie też..." w reżyserii autora, scen. i światło Jan Polivka, muz. Damian Neogenn Lindner.

Patronat nad tym wydarzeniem przyjął Prezydent Miasta Zielona Góra - Janusz Kubicki, który z tej okazji ufundował teatrowi nową księgę pamiątkową, sesję fotograficzną aktualnego zespołu aktorskiego oraz współfinansuje wydanie książki z tekstem polskim i angielskim sztuki "Ja ciebie też..." o aktorach i teatrze.

W czasie premiery zorganizowana zostanie także wystawa plakatów spektakli z okresu ostatnich 8 lat, a zespół Pracownia Teatru Tańca w Zielonej Górze wykona pokaz choreograficzny w kostiumach teatralnych z wybranych przedstawień Lubuskiego Teatru.

(-)
Materiał Teatru
27 marca 2015

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia