Premiera spektaklu...

"Siostrunie" - reż. Mariusz Kiljan - Ale! TEATR

Warszawska premiera wyreżyserowanego przez Mariusza Kilijana spektaklu muzycznego z Katarzyną Żak, Anną Dereszowską, Jolantą Fraszyńską, Aleksandrą Szwed i Robertem Rozmusem odbędzie się, 17 czerwca o godz. 17.30 i 20.30 (premiera galowa) w Teatrze Komedia.

„Siostrunie" to niekonwencjonalna, muzyczna opowieść, która rozbawi do łez każdego, kto zobaczy ten spektakl. Przed zgromadzoną widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu, a także... o pewnej bardzo niestrawnej zupie.
W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na „szczytny cel", bohaterki gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji tego ważnego planu, swoje talenty i najskrytsze tajemnice odkryją przed nami: Siostra Przełożona ( Katarzyna Żak), Siostra Mary Hubert (Anna Dereszowska), Siostra Mary Roberta (Jolanta Fraszyńska), Siostra Mary Leo (Aleksandra Szwed/ Elżbieta Romanowska) oraz Siostra Mary Amnezja (Robert Rozmus).
Zapewniamy, że nie ma osoby, która mogłaby się uchronić przed urokiem osobistym tej wesołej gromadki. Więc nawet jeśli podczas spektaklu niespodziewanie okaże się, że weźmiemy udział w quizie – nie należy się przesadnie martwić. Siostra Mary Amnezja szybko o wszystkim zapomni. Każda z bohaterek jest wyjątkowa i niepowtarzalna - jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą one niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze Zakonu Małych Sióstr z Hoboken.
Przewrotny humor, zabawa konwenansami oraz interakcja z publicznością, a także spora doza improwizacji, znakomita obsada aktorska, jak i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu muzycznego The Jobbers daje nam pewność, że całość wypadnie śpiewająco. Aktorom towarzyszy czteroosobowy zespół muzyczny The Jobbers.

Bilety w cenie 74zł, 79zł, 89zł oraz 130zł (premiera galowa) można już zakupić w kasie Teatru, pod numerem telefonu: 22 498 59 30 a także na stronie http://www.ebilet.pl/

(-)
Materiały Teatru
2 maja 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia