Premiera studencka

"Reprodukcja" - reż. Jakub Porcari - Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

W czwartek, 23 października o godz. 18, Teatr Solskiego zaprasza na premierę studencką, po której odbędzie się spotkanie z autorem sztuki Marcinem Cecko i reżyserem Jakubem Porcarim.

Dyskusja rozpocznie się ok godz. 20:30 w foyer Teatru.

REPRODUKCJA to szalona komedia o swoich i Obcych. Trzeźwych i niekoniecznie. Nienormalnych i jeszcze mniej normalnych. O teatrze, Tarnowie, miłości i przyszłości. Osoby które nie będą mogły w tym dniu przybyć do teatru zapraszamy do obejrzenia transmisji on-line z premiery studenckiej - kamera będzie towarzyszyć widzom podczas spotkania z aktorami i twórcami. Całość będzie transmitowana i udostępniona na https://www.youtube.com/watch?v=HAughfNg8nk.

- Ideą premiery studenckiej jest okazja do obejrzenia spektaklu i podzielenia się "na gorąco" swoimi wrażeniami z aktorami i twórcami. A wszystko to w atrakcyjnej cenie - szczególnie dla tarnowskich żaków po okazaniu legitymacji studenckiej! - mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru Solskiego.

Dodatkowe informacje o spektaklu oraz rezerwacje telefoniczne biletów - tel. 784 976 026 oraz 14 688 32 87. Studenci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty z okazji premiery studenckiej.

(-)
Materiał Teatru
23 października 2014

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia