Premiera w Baju

"Ja jestem ja" - reż. Justyna Sobczyk - Teatr 21

Spektakl "Ja jestem ja" stanowi część projektu o tej samej nazwie, realizowanego przez Stowarzyszenie Pedagogów Teatru ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współpracy z Teatrem Baj, Zespołem Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę" oraz Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego. Premiera odbędzie sie 21 listopada w Teatrze Baj.

Kręcę się w tą, kręcę się w tę,
Kręcę się w tą, kręcę się w tę,
Kim jestem, bardzo dowiedzieć się chcę.

"Ja jestem ja"
na podstawie książki "Das kleine Ich bin Ich" Miry Lobe*

A Ty kim jesteś?
My jesteśmy aktorami Teatru 21. Zagramy dla Ciebie spektakl, którego bohaterem jest mały kolorowy zwierz.Co to za zwierzak? Trudno powiedzieć. Jednym przypomina psa, innym zająca. Ktoś twierdzi, że wygląda jak świnka, on sam zaś porównuje się do hipopotama. Można się zakręcić!

Zapraszamy Cię na zakręcony spektakl, podczas którego spotkasz kogoś wyjątkowego. Kogoś, kto szukając odpowiedzi na pytanie "kim jestem", zaczyna wędrować, rozmawiać i... porównywać się do innych. Żeby zobaczyć, co z tego wynikło, musisz przyjść do teatru. Czekamy na Ciebie!

Spektakl stanowi część projektu "Ja jestem ja", realizowanego przez Stowarzyszenie Pedagogów Teatru ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współpracy z Teatrem Baj, Zespołem Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę" oraz Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

spektakle:
-21.11.2011 oraz 28.11.2011 o godz. 11:00 w Teatrze BAJ w Warszawie ul. Jagiellońska 28
-27.11.2011 oraz 4.12.2011 o godz. 10:00 i 12:00 w Instytucie Teatralnym im. Z. Raszewskiego w Warszawie ul. Jazdów 1 (w ramach Teatranków)
W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zarezerwowania biletów-cegiełek w cenie 15 zł prosimy o kontakt telefoniczny (Justyna Czarnota - 509-782-849).

* W spektaklu wykorzystano fragmenty tłumaczenia Lili Mrowińskiej-Lissewskiej przygotowanego dla Teatru Animacji w Poznaniu. Twórcy dziękują za jego udostępnienie.

(-)
E-teatr
21 listopada 2011

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia