Premiera w Maybe Theatre Company

"Lucie" - reż. Penny Shefton - Maybe Theatre Company

Maybe Theatre Company zaprasza na najnowszą sztukę MTC pt. "Lucie", w reżyserii Penny Shefton, na podstawie opowiadania "The Three Lives of Lucie Cabrol" Johna Bergera. Premiera odbędzie się 26 maja o godzinie 17.00 w Klubie Winda.

O spektaklu:

„The Three Lives of Lucy Cabrol" — opowieść Johna Bergera w konwencji tryptyku — w adaptacji MTC za pomocą obrazów i dźwięków prowadzi widza przez ten dziwnie magiczny tekst.

Ta krótka opowieść stanowi atmosferyczną scenerię wyczarowaną za pomocą ruchu i dialogów przywołujących na myśl antyczny chór, by odegrać trzy skrajnie różne życia Lucy.

Ta prosta w środkach opowieść ma w klarowny sposób przekazać esencję historii, jaką stworzył Berger. Ruch ciał i abstrakcyjne środki przekazu pracują tu w duecie z pozbawioną ozdobników harmonią ludzkich głosów.

Sztuka „The Three Lives of Lucie Cabrol" opowiada o starciu natury z cywilizacją oraz uniwersalnej łamigłówce, jaką przeżywa indywidualność i odmienność w zderzeniu z tłumem i uległością wobec ogólnie obowiązujących reguł.

KLUB WINDA ul. Racławicka 17 (Gdańsk Wrzeszcz)

NIEDZIELA 26 MAJA godz. 17:00 i godz. 19:00
PONIEDZIAŁEK 27 MAJA godz. 20:00

BILETY:

Normalny - 10 zł
Ulgowy (uczniowie i studenci) - 8 zł

REZERWACJA BILETÓW:

e-mail: bilety@mtc.gda.pl
tel.: +48 531 644 602

(-)
Materiał Teatru
20 maja 2013

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia