Premiera w Rampie

"Marzycielka czyli kilka godzin z życia kretynki" - reż. Ryszard Jakubisiak - Teatr Rampa w Warszawie

Proponujemy Państwu niezwykle zabawną a jednocześnie wzruszającą opowieść o kobiecie poszukującej romantycznej miłości i szukającej swego miejsca na ziemi.

Marzycielka to monodram napisany przez Jerzego Andrzeja Masłowskiego – popularnego autora piosenek, opowiadań i sztuk teatralnych. Brawurowo zagrany przez aktorkę warszawskiego Teatru Rampa – Małgorzatę Dudę-Kozerę, gwarantuje 1,5 godziny fantastycznej i przy tym niebanalnej zabawy. Ten komediodramat pełen jest również zróżnicowanych ciekawych piosenek - od prześmiesznych przez refleksyjne aż do wzruszajacych. To idealny spektakl dla osób znużonych codziennością i lubiących marzyć. Serdecznie zapraszamy!

(...) Duda-Kozera nie tylko uwodzi, ale też kontroluje widzów, prowadzi z nimi nieustanny dialog, niemal co chwila zaskakuje, nie pozwalając, by ktokolwiek się nudził. Ta aktorsko – wokalno – taneczna ekwilibrystyka, czasem zbliżająca się do krawędzi scenicznego szaleństwa, wywołuje aplauz publiczności i sprawia, że dziewięćdziesiąt minut spektaklu mija jak jedna chwila. (...)

Dawid Korbel "Teatr dla Was"

(-)
Materiał Teatru
18 stycznia 2014

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia