Premiera w Zamościu

"Wieczór Trzech Króli" - reż. Ewelina Łyszczek - Szkoła Aktorska J. i H. Machulskich

8 lipca w ramach Zamojskiego Lata Teatralnego zaprezentowany zostanie spektakl w wykonaniu wykładowców i słuchaczy Szkoły Aktorskiej Machulskich - "Wieczór Trzech Króli" Williama Shakespeare'a.

Czy prawdziwa miłość wszystko przezwycięży? Czy wygra z przeciwnościami losu? Takie pytania stawiają twórcy "Wieczoru Trzech Króli" Williama Szekspira.

Spektakl słuchaczy Szkoły Aktorskiej Machulskich prowadzi widza przez szereg miłosnych perypetii i intryg. Obsada składa się z młodych i utalentowanych adeptów sztuki aktorskiej oraz ich wykładowców. Spektakl przeplatany jest muzyką na żywo i współczesnymi rytmami tanecznymi. Z Szekspirowskiego dzieła wyłania się cała plejada wspaniałych, pełnokrwistych, pełnych dwuznaczności postaci. Spektakl powstaje na specjalne zamówienie Zamojskiego Lata Teatralnego i pokazany zostanie w uroczej plenerowej scenerii Parku Miejskiego. "Wieczór Trzech Króli" jest jak studnia bez dna. Śmiech, łzy, miłość, władza, pieniądze przeplatają się ze sobą, tworząc świat doskonały w swojej ułomności!

Praca nad spektaklem trwa, ostatecznych kształtów nabierze 8 lipca.

Zapraszamy w wieczór do Parku Miejskiego na "Wieczór Trzech Króli". Początek o godz. 21.30

(-)
Materiał Teatru
8 lipca 2016

Książka tygodnia

Opowiedzieć historię. Polska dramaturgia współczesna po 2006 roku
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
redakcja: Joanna Królikowska i Weronika Żyła

Trailer tygodnia

Przemilczenia
Joanna Marcinkowska
U Joanny Marcinkowskiej nieodzownym e...