Program 11. LOTu

11. Letni Ogród Teatralny Katowice

Letni Ogród Teatralny już od 4 lipca w podcieniach GCK w Katowicach!

4. lipca (sobota), godz. 21:00, spektakl 
Ivo Brešan, Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna, Teatr Ludowy, Kraków

5. lipca (niedziela), godz. 16:00, grządka teatralna 
Alan Ayckbourn, Niezwykły dom Pana A. czyli skradzione dźwięki, Teatr Ludowy, Kraków

5. lipca (niedziela), godz. 20:00, kabarety 
Kabaret Moherowe Berety, Kabaret Jurki

11. lipca (sobota), godz. 21:00, spektakl 
Piotr Cieplak i Teatr Montownia, Utwór sentymentalny na czterech aktorów, Teatr Montownia, Warszawa

12. lipca (niedziela), godz. 16:00, grządka teatralna 
Kubusiowe granie, Teatryle, Poznań

18. lipca (sobota), godz. 21:00, spektakl 
Krzysztof Niedźwiedzki, Atrament dla leworęcznych, Teatr KTO, Kraków

19. lipca (niedziela), godz. 16:00, grządka teatralna 
Letnie Tuwimki, wg Juliana Tuwima, Teatr Lalki i Aktora Pinokio, Łódź

19. lipca (niedziela), godz. 20:00, kabarety 
Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Nowaki

25. lipca (sobota), godz. 21:00, spektakl 
Sławomir Mrożek, Emigranci, Teatr Provisorium i Kompania Teatr, Lublin

26. lipca (niedziela), godz. 16:00, grządka teatralna 
Zapach słoni po deszczu, wg Italo Calvino, Teatr Figur

1. sierpnia (sobota), godz. 21:00, spektakl 
Marie Jones, Kamienie w kieszeniach, Teatr Centralny, Lublin

2. sierpnia (niedziela), godz. 16:00, grządka teatralna 
Baśnie z parasola Ole Zmruż-oczko, wg Hansa Christiana Andersena, Teatr Co Nieco, Białystok

8. sierpnia (sobota), godz. 21:00, spektakl 
Tomasz Jachimek, Kolega Mela Gibsona, Teatr Korez, Katowice

9. sierpnia (niedziela), godz. 16:00, grządka teatralna 
Och, Emil!, wg „Emil ze Smalandii” Astrid Lindgren, Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
 
9. sierpnia (niedziela), godz. 20:00, kabarety 
Tomasz Jachimek, Kabaret Limo

15. sierpnia (sobota), godz. 21:00, spektakl 
Adam Sajnuk, Pacjent, Teatr Konsekwentny, Warszawa

16. sierpnia (niedziela), godz. 16:00, grządka teatralna 
Czerwony Kapturek, Teatr Lalek Banialuka, Bielsko-Biała

23. sierpnia (niedziela), godz. 16:00, grządka teatralna 
Jan Brzechwa, Pchła Szachrajka, Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum, Katowice

29. sierpnia (sobota), godz. 21:00, spektakl 
Paul Pörtner, Szalone nożyczki, Teatr Polski, Bielsko-Biała

30. sierpnia (niedziela), godz. 16:00, grządka teatralna 
Śpiąca Królewna, wg Hansa Christiana Andersena, Teatr Dzieci Zagłębia im. J. Dormana, Będzin

30. sierpnia (niedziela), godz. 20:00, kabarety 
Kabaret Hrabi, Kabaret DNO

(-)
Materiały Organizatorów
4 lipca 2009

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...