Program

6. Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy

Program VI Międzynarodowego Festiwalu Solistów Lalkarzy

Sobota, 18 kwietnia

godz. 15 - parada ulicą Piotrkowską

godz. 18.30 - otwarcie wystawy lalkowej \\"Cienie lalek\\" z Bułgarii (sala wystaw)

godz. 19 - OTWARCIE FESTIWALU. Christoph Bochdansky z Austrii, \\"Raszponka\\" (duża sala Teatru Arlekin, ul. 1 Maja 2) - pokaz mistrzowski

Niedziela, 19 kwietnia

godz. 11 - Dimitar Yalnazow z Bułgarii, \\"Dwa buty i jedna historia\\" (duża sala) - konkurs

godz. 15 - Agnieszka Baranowska z Polski, \\"Orlando\\" (mała sala) - konkurs

godz. 17 - Anna Skubik z Polski, \\"Złamane paznokcie. Rzecz o Marlenie Dietrich\\" (duża sala) - konkurs

godz. 18.30 - Alexandre Pring z Portugalii, \\"Marieta-M\\" (foyer) - prezentacja pozakonkursowa

godz. 19 - Vladimir Zakharov z Rosji, \\"Historia jednej lalki\\" (mała sala) - pokaz mistrzowski

Poniedziałek, 20 kwietnia

godz. 11 - Staffan Björklund ze Szwecji, \\"Stary człowiek i osioł\\" (mała sala) - konkurs

godz. 15 - Paweł Vangeli z Czech, \\"Praga - zaklęte miasto\\" (duża sala) - konkurs

godz. 17 - Massimiliano Venturi z Włoch, \\"Przygody Pólpuszki\\" (mała sala) - konkurs

godz. 18.30 - Alexandre Pring z Portugalii, \\"Marieta-M\\" (foyer) - prezentacja pozakonkursowa

godz. 19 - Laura Kibel z Włoch, \\"Idź, dokąd cię nogi poniosą\\" (duża sala) - pokaz mistrzowski

Wtorek, 21 kwietnia

godz. 11 - Artur Romański z Polski, \\"Kto się boi czarnego luda\\" (mała sala) - konkurs

godz. 15 - Adam Walny z Polski \\"Misterium Narodzenia\\" (duża sala) - konkurs

godz. 17 - Vladimir Zakharov z Rosji, \\"Historia jednej lalki\\" (mała sala) - pokaz mistrzowski

godz. 18.30 - Alexandre Pring z Portugalii, \\"Marieta-M\\" (foyer) - prezentacja pozakonkursowa

godz. 19 - Nikolai Zykov z Rosji, \\"Inne lalki\\" (duża sala) - konkurs

Środa, 22 kwietnia

godz. 11 - Tatyana Khodorenko z Niemiec, \\"Jemelia i magiczna rybka\\" (mała sala) - konkurs

godz. 15 - Cengiz Ozek z Turcji, \\"Magiczne drzewo\\" (duża sala) - konkurs

godz. 17 - Henryk Hryniewicki z Polski, \\"Cud-Nie\\" (mała sala) - konkurs

godz. 18.30 - Alexandre Pring z Portugalii, \\"Marieta-M\\" (foyer) - prezentacja pozakonkursowa

godz. 19 - Hilary Chaplain ze Stanów Zjednoczonych, \\"Portret kobiety\\" (duża sala) - konkurs

Czwartek, 23 kwietnia

godz. 11 - Marek Kopczyński z Polski, \\"Taniec, taniec\\" (mała sala) - konkurs

godz. 19 - Michael Vogel z Niemiec, \\"Spleen\\" (duża sala) - pokaz mistrzowski. WERDYKT. ZAKOŃCZENIE FESTIWALU

mowa
Gazeta Wyborcza Łódź
16 kwietnia 2009

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...