Program Carnavalu

12. Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie - 2021

Festiwal w swojej już 12. edycji wraca do dawnej formuły. Znowu, jak przed pandemią, główną atrakcją będą pokazy na ulicach miasta, jednak zachowane mają być ograniczenia sanitarne – zapowiedzieli organizatorzy. Przedstawienia uliczne będą się odbywały w wyznaczonych, odgrodzonych strefach, przy limitowanej liczbie widzów.

I Dzień - Czwartek, 22 lipca

ATRAKCJE
00:00 - 00:00 Wystawa malarstwa "Cyrk i dziewczyna" Honorata Drążyk, Arche Hotel Lublin
16:00 - 02:00 Strefa Food Truck, Błonia pod Zamkiem
17:00 - 18:00 Wernisaż wystawy "Cyrk i dziewczyna" Honoraty Drążyk, Arche Hotel Lublin

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
12:00 - 21:00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Brama Krakowska, Centrum Spotkania Kultur, Lubelskie Centrum Konferencyjne

IMPREZY TOWARZYSZĄCE
16:00 - 20:00 Spotkania AeriaLove, Scena powietrzna na Błoniach

KLUB FESTIWALOWY
16:00 - 02:00 Klub festiwalowy "Bar żongler", Błonia pod Zamkiem
22:00 - 02:00 After Party Dj Taki Mały Lew aka Ganz Privat! - Bar Żongler, Klub Festiwalowy (Błonia)

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
17:00 - 17:45 Matteo Galbusera "THE LOSER", Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 17:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski: Człowiek Siano „Siano Show", Plac po Farze
18:00 - 18:45 Juriy Longhi "Bubble Street Cirkus", Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 18:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Krzysztof Kostera, Plac po Farze
19:00 - 19:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Mr & Mrs Frantic, Plac po Farze
19:30 - 20:15 Matteo Galbusera "THE LOSER", Plac przed Centrum Kultury
20:00 - 21:00 Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN - "Przyjaciele Sztukmistrza", Plac Litewski
20:00 - 20:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Pan Ząbek „Król cyrku", Plac po Farze
20:30 - 21:15 Juriy Longhi "Bubble Street Cirkus", Plac przed Centrum Kultury
21:00 - 21:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Marcin Ex Styczyński „Plucie Ogniem", Plac po Farze

SPEKTAKLE SCENICZNE
21:00 - 22:00 Les GüMs "StOïk" - bilety wkrótce, Błonia pod Zamkiem

II Dzień - Piątek, 23 lipca

ATRAKCJE
00:00 - 00:00 Wystawa malarstwa "Cyrk i dziewczyna" Honorata Drążyk, Arche Hotel Lublin
11:00 - 02:00 Strefa Food Truck, Błonia pod Zamkiem

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:30 - 21:00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Brama Krakowska, Centrum Spotkania Kultur, Lubelskie Centrum Konferencyjne

IMPREZY TOWARZYSZĄCE
11:00 - 18:00 Spotkania AeriaLove, Scena powietrzna na Błoniach

KLUB FESTIWALOWY
11:00 - 02:00 Klub festiwalowy "Bar żongler", Błonia pod Zamkiem
22:00 - 02:00 After Party Dj Taki Mały Lew aka Ganz Privat! - Bar Żongler, Klub Festiwalowy (Błonia)

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
17:00 - 17:45 Rolando Rondinelli "Tip Tap Poum", Plac Łokietka
17:00 - 17:45 Matteo Galbusera "THE LOSER", Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 17:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski- Krzysztof Kostera, Plac po Farze
18:00 - 18:45 Juriy Longhi "Bubble Street Cirkus", Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 18:45 Che Cirque "Help-Me", Plac Łokietka
18:00 - 18:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Mr & Mrs Frantic, Plac po Farze
19:00 - 19:45 Rolando Rondinelli "Tip Tap Poum", Plac Łokietka
19:00 - 19:45 Race Horse Company "Motosikai", Plac Litewski
19:00 - 19:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Pan Ząbek „Król cyrku", Plac po Farze
19:30 - 20:15 Matteo Galbusera "THE LOSER", Plac przed Centrum Kultury
20:00 - 20:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Człowiek Siano „Siano Show", Plac po Farze
20:30 - 21:15 Juriy Longhi "Bubble Street Cirkus", Plac przed Centrum Kultury
21:00 - 21:30 SCENA POLSKA – Konkurs buskerski – Marcin Ex Styczyński „Plucie Ogniem", Plac po Farze
SPEKTAKLE SCENICZNE
21:00 - 22:00 Les GüMs "StOïk" - bilety wkrótce, Błonia pod Zamkiem

III Dzień - Sobota, 24 lipca

ATRAKCJE
00:00 - 00:00 Wystawa malarstwa "Cyrk i dziewczyna" Honorata Drążyk, Arche Hotel Lublin
11:00 - 02:00 Strefa Food Truck, Błonia pod Zamkiem

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:30 - 21:00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Brama Krakowska, Centrum Spotkania Kultur, Lubelskie Centrum Konferencyjne

IMPREZY TOWARZYSZĄCE
11:00 - 18:00 Spotkania AeriaLove, Scena powietrzna na Błoniach
13:00 - 18:00 Parada, warsztaty, animacja rzeźb interaktywnych - MansterVille, Perła - Browary Lubelskie S.A. Bernardyńska 15
20:00 - 21:00 Aerial Jam - pokaz /Scena Powietrzna, Błonia pod Zamkiem

KLUB FESTIWALOWY
11:00 - 02:00 Klub festiwalowy "Bar żongler", Błonia pod Zamkiem
22:00 - 02:00 After Party Dj Taki Mały Lew aka Ganz Privat! - Bar Żongler, Klub Festiwalowy (Błonia)

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
16:00 - 16:45 Matteo Galbusera "THE LOSER", Plac przed Centrum Kultury
16:00 - 16:45 Les Chaussons Rouges "Nadir", Plac Litewski
16:00 - 16:45 Che Cirque "Help-Me", Plac Łokietka
17:00 - 17:45 Juriy Longhi "Bubble Street Cirkus", Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 17:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Mr & Mrs Frantic, Plac po Farze
17:00 - 17:45 Rolando Rondinelli "Tip Tap Poum", Plac Łokietka
18:00 - 18:45 Les Chaussons Rouges "Nadir", Plac Litewski
18:00 - 18:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Pan Ząbek „Król cyrku", Plac po Farze
18:00 - 18:45 Che Cirque "Help-Me", Plac Łokietka
18:30 - 19:15 Matteo Galbusera "THE LOSER", Plac przed Centrum Kultury
19:00 - 19:45 Rolando Rondinelli "Tip Tap Poum", Plac Łokietka
19:00 - 19:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Człowiek Siano „Siano Show", Plac po Farze
19:30 - 20:15 Juriy Longhi "Bubble Street Cirkus", Plac przed Centrum Kultury
20:00 - 20:40 Race Horse Company "Motosikai", Plac Litewski
20:00 - 20:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski Krzysztof Kostera, Plac po Farze
21:00 - 21:30 SCENA POLSKA – Konkurs buskerski – Marcin Ex Styczyński „Plucie Ogniem", Plac po Farze
SPEKTAKLE SCENICZNE
21:00 - 22:00 Vélocimanes Associés / Le Cirque du Bout du Monde "Der Lauf, Błonia pod Zamkiem
22:00 - 23:00 MansterVille & Blackout Paradox "The Propane Punk Show", Perła - Browary Lubelskie S.A. Bernardyńska 15

IV Dzień - Niedziela, 25 lipca

ATRAKCJE
00:00 - 00:00 Wystawa malarstwa "Cyrk i dziewczyna" Honorata Drążyk, Arche Hotel Lublin
11:00 - 02:00 Strefa Food Truck, Błonia pod Zamkiem

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:00 - 20:00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Brama Krakowska, Centrum Spotkania Kultur, Lubelskie Centrum Konferencyjne

IMPREZY TOWARZYSZĄCE
11:00 - 14:00 Spotkania AeriaLove, Scena powietrzna na Błoniach
13:00 - 18:00 Parada, warsztaty, animacja rzeźb interaktywnych - MansterVille, Perła - Browary Lubelskie S.A. Bernardyńska 15

KLUB FESTIWALOWY
11:00 - 02:00 Klub festiwalowy "Bar Żongler", Błonia pod Zamkiem
22:00 - 02:00 After Party Dj Taki Mały Lew aka Ganz Privat! - Bar Żongler, Klub Festiwalowy (Błonia)

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
16:00 - 16:45 Les Chaussons Rouges "Nadir", Plac Litewski
16:00 - 16:45 Matteo Galbusera "The Loser", Plac przed Centrum Kultury
16:00 - 16:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Pan Ząbek „Król cyrku", Plac po Farze
16:00 - 16:45 Rolando Rondinelli "Tip Tap Poum", Plac Łokietka
17:00 - 17:45 Juriy Longhi "Bubble Street Cirkus", Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 17:45 Che Cirque "Help-Me", Plac Łokietka
17:00 - 17:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Człowiek Siano „Siano Show, Plac po Farze
18:00 - 18:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Krzysztof Kostera, Plac po Farze
18:00 - 18:45 Rolando Rondinelli "Tip Tap Poum", Plac Łokietka
18:30 - 19:15 Matteo Galbusera "The Loser", Plac przed Centrum Kultury
19:00 - 19:45 Che Cirque "Help-Me", Plac Łokietka
19:00 - 19:45 Les Chaussons Rouges "Nadir", Plac Litewski
19:00 - 19:30 SCENA POLSKA - Konkurs buskerski - Mr & Mrs Frantic, Plac po Farze
19:30 - 20:15 Juriy Longhi "Bubble Street Cirkus", Plac przed Centrum Kultury
21:00 - 21:30 SCENA POLSKA – Konkurs buskerski – Marcin Ex Styczyński „Plucie Ogniem", Plac po Farze

SPEKTAKLE SCENICZNE
20:00 - 21:00 Vélocimanes Associés / Le Cirque du Bout du Monde "Der Lauf, Błonia pod Zamkiem
21:00 - 22:00 MansterVille & Blackout Paradox "The Propane Punk Show", Perła - Browary Lubelskie S.A. Bernardyńska 15

(-)
Materiał organizatora
21 lipca 2021

Książka tygodnia

Trailer tygodnia

Film balkonowy
Paweł Łoziński
Czy każdy może być bohaterem filmu? C...