Program Festiwalu

10. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep

Przez najbliższe dwa weekendy (ostatni lipca i pierwszy sierpnia) w Podlaskiem odbędzie się X edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego
Wertep. We wtorek, 24 lipca z tej okazji z dziennikarzami spotkali się organizatorzy tego wydarzenia: Agata Rychcik-Skibińska i Dariusz Skibiński.

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep 2018

22.07 - Narew
14.00 - Falko show "Na wozie" / Pl / 45 min./
14.45 - Sztuka Tworzenia "Impresje z baniek" /cyklicznie do godz. 18.00/
15.00 - A3teatr "Bałwanki" /40 min./
15.30 - Falko Show "Sznurkowe historie" / Pl / 45 min./
16.00 - Cintia's Puppet Theatre "Syn Księżyca"/ Evs / 30 min./ Es
16.30 - A3teatr "Sweet dreams" / Po 20 min, cyklicznie do 18.00/
17.00 - Teatr Brama "Zabawa" / Pl /45 min./
18.00 - Deborah Hunt "The Macanuda Message" / Pur /30 min./
19.00 - The Dreamers" / Ua /30 min./
20.00 - Teatr Pantomimy Mimo "W niemym kinie" / Pl / 45 min/
21.00 - Cirko Pitanga "Circus"/ Ch&Il /45 min./
Sztuka Tworzenia "Impresje Z Baniek" /cyklicznie do godz. 18.00/

27.07-- Dubicze Cerkiewne
15.00 - Falko Show "Na Wozie" / Pl / 45 min./
15.45 - Sztuka Tworzenia "Impresje Z Baniek" Pl /cyklicznie do 18.00/
16.00 - Małe Mi "Księżycowe Opowieści" / Pl / 45 min./
17.00 - Teatr Barnaby "Rycerz Bez Konia" / Pl / 40 min./
17.30 - Cintia's Puppet Theatre "Syn Księżyca"/ Evs / 30 min./ Es
18.00 - "The Dreamers" / Ua /30 min./
18.30 - A3teatr "Bałwanki"/ Pl / 40 min./
19.30 - Deborah Hunt " The Macanuda Message" / Pur /30 min./
20.00 - Teatr Brama "Zabawa" / Pl /45 min./
21.00 - Teatr Pantomimy Mimo "W Niemym Kinie" / Pl / 45 min/
21.30 - Francois Monnet & A3teatr "Słońce na Wschodzie, na Zachodzie Księżyc. Sen o nocy letniej / Fr & Pl /Parada, 45 min./
22.00 - Cirko Pitanga "Nuptial ropes"/ Ch&Il /45 min./

28.07 - Stary Dwór
14.00 - Teatr Barnaby "Rycerz bez konia" / Pl / 40 min./
14.45 - Sztuka Tworzenia "Impresje z baniek" Pl /cyklicznie do 18.00/
15.00 - Falko Show "Na wozie" / Pl / 45 min./
15.45 - A3teatr "Sweet dreams" / Po 20 min, cyklicznie do 18.00/
16.00 - Małe Mi "Księżycowe opowieści" / Pl / 55 min./
17.00 - Cintia's Puppet Theatre "Syn Księżyca" / Evs / 30 min./ Es
17.30 - "The Dreamers" / Ua /30 min./
18.00 - Deborah Hunt " The Macanuda Message" / Pu /30 min./
19.00 - Teatr Brama "Zabawa" / Pl /45 min./
20.00 - Teatr Pantomimy Mimo "W Niemym Kinie" / Pl / 45 min/
21.00 - Francois Monnet & A3 Teatr "Słońce Na Wschodzie, Na Zachodzie Księżyc. Sen O Nocy Letniej / Fr & Pl /Parada, 45 min./
22.00 - Cirko Pitanga "Nuptial Ropes"/ Ch&Il /45 min./

29.07 - Bielsk Podlaski
15.00 - Falko Show "Na Wozie" / Pl / 45 min./
15.45 - Sztuka Tworzenia "Impresje Z Baniek" Pl /cyklicznie do 18.00/
16.00 - Małe Mi "Księżycowe Opowieści" / Pl / 45 min./
16.00 - A3teatr "Sweet Dreams" / Pl /Cyklicznie, Do 18.00./
17.00 - Teatr Barnaby "Rycerz Bez Konia / Pl / 40 min./
18.00 - Cintia's Puppet Theatre "Syn Księżyca"/ Evs / 30 min./ Es
18.30 - "The Dreamers" / Ua /30 min./
19.00 - Cirko Pitanga "Circus"/ Ch&Il /45 min./
20.00 - Deborah Hunt " The Macanuda Message" / Pur /30 min./
20.30 - Teatr Pantomimy Mimo "W Niemym Kinie" / Pl / 45 min/
21.15 - Francois Monnet & A3 Teatr "Słońce Na Wschodzie, Na Zachodzie Księżyc.Sen O Nocy Letniej / Fr & Pl /Parada, 45 min./
22.00 Circo Pitanga " Nuptial Ropes"/ Ch&Il /50 min./

3.08 - Kleszczele
15.00 - Falko Show "Na Wozie" / Pl / 45 min./
15.45 - Sztuka Tworzenia "Impresje Z Baniek" Pl /cyklicznie do 18.00/
16.00 - Małe Mi "Księżycowe Opowieści" / Pl / 55 min./
17.00 - Teatr Barnaby "Rycerz Bez Konia / Pl / 40 min./
18.00 - Cintia's Puppet Theatre "Syn Księżyca"/ Evs / 30 min./ Es
19.00 - Cie Soralino "Inbox" / Fr /30 min.
19.30 - "The Dreamers" / Ua /30 min./
20.00 - Parparusza Wędrowna Wytwórnia Zdarzeń "Opowieści Z Nieistniejących Światów/ Pl / 30 min./
20.30 - Cie Soralino "Inbox" / Fr /30 min.
21.00 - Francois Monnet &A3teatr"Słońce Na Wschodzie, Na Zachodzie Księżyc.Sen O Nocy Letniej / Fr & Pl /Parada, 60 min./
21.30 - Cirko Pitanga "Circus"/ Ch&Il /45 min./

4.08 - Orla
14.00 - Falko Show "Na Wozie" / Pl / 45 min./
15.00 - Teatr Kurniki "Klasa Wielkich Wydarzeń" / Pl /30 min./
15.30 - Sztuka Tworzenia "Impresje Z Baniek" Pl /cyklicznie do 18.00
15.30- Cintia's Puppet Theatre "Syn Księżyca" / Evs / 30 min./ Es
16.00 - Teatr Barnaby "Calineczka" / Pl / 40 min./
17.00 - Małe Mi "Księżycowe Opowieści" / Pl / 55 min./
18.00 - Cie Soralino "Inbox" Wersja Dla Dzieci/ Fr /30 min.
18.30 - "The Dreamers" / Ua /30 min./
19.00 - Parparusza Wędrowna Wytwórnia Zdarzeń "Opowieści Z Nieistniejących Światów/ Pl / 45 min./
20.00 - Cie Soralino "Inbox" Wersja Dla Dorosłych / Fr /30 min.
20.30 - Deborah Hunt & A3teatr "Dance Macabre" / Pur & Pl
21.00 - Cirko Pitanga "Multi Robes"/ Ch&Il /45 min./
22.00 - Targanescu Trio Koncert /Pl /Koncert, 60 min./

5.08 - Hajnówka
13.00 - Deborah Hunt & A3teatr "Dance Macabre" / Pur & Pl /Od Dworca/
14.00 - Falko Show "Na Wozie" / Pl / 45 min./
14.45 - Sztuka Tworzenia "Impresje Z Baniek" Pl /cyklicznie do 18.00
15.00 - Małe Mi "Księżycowe Opowieści" / Pl / 55 min./
16.00 - A3teatr "Sweet Dreams" / Pl /Cyklicznie, Do 18.00./
16.00 - Teatr Barnaby "Rycerz Bez Konia" / Pl / 40 min./
17.00 - Cintia's Puppet Theatre "Syn Księżyca"/ Evs / 55 min./ Es
18.00 - Cie Soralino "Inbox" Wersja Dla Dzieci / Fr /30 min./
19.00 - Cirko Pitanga "Circus"/ Ch&Il /45 min./
20.00 - "The Dreamers" / Ua /30 min./
20.30 - Cie Soralino "Inbox" Wersja Dla Dorosłych/ Fr /30 min.
21.00 - Nomadzi Kultury / Pl / 90 min.
22.30 - Francois Monnet &A3teatr "Słońce Na Wschodzie, Na Zachodzie Księżyc.Sen O Nocy Letniej / Fr & Pl /Parada, 60 min./
23.00 - Circo Pitanga " Nuptial Ropes"/ Ch&Il /50 min./

Wydarzenia Towarzyszące:
- Warstat Mistrzowski Tworzenia Lampionów - Francois Monet, Isabelle Bertalamy
- Warsztat Mistrzowski Tworzenia Masek - Deborah Hunt

Magdalena Kleban
Materiał organizatora
27 lipca 2018

Książka tygodnia

Tamara Łempicka. Sztuka i skandal
Wydawnictwo Marginesy
Laura Claridge

Trailer tygodnia

Artyści w spocie przec...
Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska,...