Program "mały, Duży i BAJ".

"Pan Maluśkiewicz" - reż. Małgorzata Kazińska - Teatr Baj

Teatr Baj zaprasza na pokazy spektaklu "Pan Maluśkiewicz" w reż. Małgorzaty Kazińskiej w dniach 20 i 21 września o godz. 11.00. Po spektaklu w dniu 20 września zapraszamy do udziału w programie "mały, Duży i BAJ".

Dowcipny wiersz o tyciusieńkim podróżniku - Panu Maluśkiewiczu, który postanawia zobaczyć na własne oczy wieloryba, stał się pretekstem do podróży w głąb dziecięcej wyobraźni, gdzie nawet dobrze znane wiersze przybierają niespodziewane kształty. Utwory Juliana Tuwima są punktem wyjścia do teatralnej zabawy z widzem, gry w znaki i znaczenia, w której nie tylko wiersze, ale też widz, aktor i scena nie poddają się jednoznacznej interpretacji. Spektakl wypełniony muzyką, wyśmienitym humorem i znakomitą zabawą.

Bilety na spektakle w najbliższy weekend w specjalnej cenie 25 zł /osoba.

Spektakl dla dzieci od 3 lat.

Po spektaklu w dniu 20 września 2014 r. zapraszamy do udziału w programie mały, Duży i BAJ:

"Lalki z domowej szuflady" (cz.1)

Czy z niepotrzebnych już przedmiotów schowanych w szufladach można wyczarować lalki do domowego teatrzyku?Ze starego buta, szczotki, rękawiczki, kolorowej skarpety, zepsutej parasolki, guzików, wstążek, sznurków?Będziemy eksperymentować. Zachęcamy do przyniesienia różnych przedmiotów ze sobą, ale Baj też coś wyłuska ze swojej szuflady. Chcemy podać kilka sposobów na wykonanie lalek teatralnych z przedmiotów codziennego użytku, a historie będą wymyślać już same lalki!

Spotkanie poprowadzą aktorki Teatru Baj /Hanna Kinder - Kiss/oraz /Małgorzata Suzuki/.

ZASADY UCZESTNICTWA: - warunkiem wzięcia udziału w spotkaniu jest obejrzenie spektaklu odbywającego się w Teatrze Baj tego samego dnia, - cena biletu wstępu - 6 zł (od osoby), - projekt adresowany jest do widzów indywidualnych, przychodzących na spektakle w weekendy - czyli do dzieci i ich rodziców lub opiekunów -spotkanie odbywa się w grupie liczącej 20 osób, - konieczna jest uprzednia rezerwacja miejsc (liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń).

REZERWACJA MIEJSC: Kasa Teatru - tel. 22 818 08 21 kasa@teatrbaj.pl (pn: nieczynna, wt-pt: 9:30-17:30, sob-ndz: 10:00-14:00)

(-)
Materiał Teatru
18 września 2014

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia