Promocje u Konsekwentnych

Teatr Konsekwentny

Teatr Konsekwentny zaprasza na spotkanie z Agłaji Veteranyji w monodramie "Kto znajduje źle szukał"

Przy mailowej rezerwacji biletów promocja - dwa bilety w cenie jednego.

Zapraszamy 16, 17 oraz 21 czerwca o godzinie 20:00 

Już 19 czerwca widzowie będą mieli okazję obejrzeć dwa spektakle Teatru Konsekwentnego w ramach Teatralnego Wieczoru Komediowego.

Na początek spotkanie z trzema szarmanckimi, przystojnymi, inteligentnymi, a do tego przezabawnymi gentlemanami w spektaklu pt. "[Ja]3 czyli dwa do jednego". Tomasz Jachimek, od lat zaprzyjaźniony z Teatrem Konsekwentnym, napisał zabawny ironiczno - sarkastyczny tekst "[Ja] (Ja do trzeciej) czyli dwa do jednego". Historia jest prosta - 34 letni (jak się okazuje wiek to sprawa bardzo umowna) mężczyzna po zawale serca (zawał jest tu jedynie metaforą) dowiaduje się w zwięzłych słowach od swego lekarza, iż życie po zawale to już kompletnie inna rzeczywistość: koniec beztroskiego życia, koniec ze spontanicznością, z przyzwoleniem na słabości i rozrywki. Również relacje międzyludzkie: kontakty z kobietami i przyjaciółmi to teren do wnikliwej analizy i przestrzeń do gruntownych zmian.

Następnie widzowie odwiedzą "Pacjenta". Ta błyskotliwa komedia Adama Sajnuka opowiada autentyczną historię pewnego Pacjenta, który spędził wiele ciężkich tygodni w jednym z warszawskich szpitali. Spektakl jest satyrą na polską Służbę Zdrowia. Z perspektywy szpitalnego łóżka świat zaczyna wyglądać inaczej. Działania i gesty odwiedzających nabierają nowego znaczenia, a świat zupełnie obcych osób - wcześniej wrogi i nieprzystępny - nagle staje się zaskakująco bliski. 

Konsekwentnie zapraszamy na Teatralny Wieczór Komediowy

19 czerwca godz. 18:00 "[Ja] czyli dwa do jednego" 

19 czerwca godz. 20:00 "Pacjent"

Karnet na cały wieczór: 60zł/osoba

(-)
Materiał Teatru
17 czerwca 2011

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia