Propozycje na weekend

spektakle Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu

W najbliższy weekend najmłodsi będą mogli skosztować teatru na powietrzu.
W sobotę, 4 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami
do Amfiteatru przy pl. Teatralnym na spektakl wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora
pt. "Ferdynand Wspaniały" w reż. Lucyny Sypniewskiej. Wstęp wolny.

 Fenomen „Ferdynanda Wspaniałego” polega na tym, że budzi refleksję, że warto mieć marzenia i wierzyć w ich spełnienie. Dowodem na to jest główny bohater, który odbywa bajkową, pełną fantazji i humoru podróż przez ludzki świat. Odwiedza słynnego krawca, zjada doskonały posiłek w eleganckiej restauracji, podróżuje windą aż do chmur, bierze udział w wystawie psów, a nawet rozprawia się z szajką złodziei grasujących w mieście. Uczciwy, zadowolony i przyjaźnie nastawiony do innych z pewnością łatwo podbije serce każdego dziecka, a jego determinacja w dążeniu do celu przekona nas o wierze w spełnianie marzeń. Żywe tempo, barwne kostiumy, wpadające w ucho piosenki, zabawne zdarzenia czynią spektakl niezwykle wesołym i dynamicznym widowiskiem. 
 
W niedzielę, 5 sierpnia o godz. 11.00 na scenie Amfiteatru odbędą się interaktywne zabawy teatralne dla dzieci z elementami edukacji artystycznej
i ekologicznej, prowadzone przez aktorów Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu.
W przypadku niesprzyjającej aury imprezy zostaną przeniesione do siedziby Teatru przy ul. Buczka 16. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy przez cały sierpień na niezwykłe przygody z teatrem.

(-)
Materiały Organizatora
2 sierpnia 2012

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia