Przełam zahamowania

"Światłoczuli" - reż. Katarzyna Strączek

Teatr Polski oraz uczestnicy warsztatów w ramach tegorocznej edycji "Lata w teatrze" zapraszają na pokazy spektaklu "Światłoczuli" w reż. Katarzyny Strączek.

Pokazy przedstawienia odbędą się 19 (sobota) i 20 lipca 2014 (niedziela) o godzinie 16:30 na Scenie na Świebodzkim.

Wstęp jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na widowni prosimy o ich rezerwację: dawid.janius@teatrpolski.wroc.pl lub telefonicznie w dziale marketingu Teatru Polskiego w piątek w godzinach od 9:00 do 13:00.

Celem projektu "Światłoczuli" jest przełamanie zahamowań zarówno młodzieży niepełnosprawnej, jak i pełnosprawnej, przed wyjściem z ustalonych ram społecznych. Integracja młodych osób z dysfunkcją wzroku i widzących ma pomóc w poznaniu i zrozumieniu odmiennego doświadczania świata kolorów ich rówieśników oraz w zwalczaniu stereotypów w każdej z grup. Zakładamy też przeciwdziałanie wykluczeniu z kultury, dzięki wykonaniu audiodeskrypcji spektaklu i zaproszeniu osób niewidzących i słabowidzących na pokazy naszej pracy.

"Lato w teatrze" jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego realizowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i adresowanym do teatrów, samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych - ośrodków, które podczas letnich wakacji szkolnych chciałyby zorganizować warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, zakończone pokazem spektaklu.

(-)
Materiał Organizatora
18 lipca 2014

Książka tygodnia

Pokusa przebaczenia
Oficyna Literacka Noir Sur Blanc
Donna Leon

Trailer tygodnia

700. Krakowski Salon P...
Anna Dymna
W najbliższą niedzielę 23 stycznia, j...