Przesłuchania

"Błękitny zamek" - Roman Czubaty - Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

Szukamy kandydatek i kandydatów do wykonania ról postaci operetki/musicalu „Błękitny zamek" Romana Czubatego o najlepszych predyspozycjach wokalnych i aktorskich, z zastrzeżeniem, że artystka-śpiewaczka lub artysta-śpiewak powinni dysponować głosem operowym z umiejętnościami musicalowymi.

Przesłuchania są jednoetapowe i odbędą się 25 marca 2021 r. o godz. 10:00 w siedzibie Mazowieckiego Teatru Muzycznego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.

Wymagania: jedna aria operetkowa i jeden utwór musicalowy.

Zapraszamy do składania aplikacji, które powinny zawierać: CV ze zdjęciem; program zaplanowany na przesłuchanie wraz ze skanem nut dla akompaniatora; przynajmniej jedno dowolne nagranie wideo wykonywanej przez siebie arii/piosenki/duetu nie dłuższe niż pięć minut (również amatorskie), najlepiej opublikowane w serwisie internetowym, tj. YouTube (dopuszczalny link ukryty).

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 19 marca 2021 r. do godz. 10:00 na adres: biuro@mteatr.pl, z dopiskiem w temacie: „PRZESŁUCHANIA – BŁĘKITNY ZAMEK". Kandydatki i kandydaci wybrani do udziału w przesłuchaniach spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną o tym poinformowani w poniedziałek, 22 marca, do godz. 17:00.

Regulamin przesłuchań wraz z klauzulą informacyjną i wymogami reżimu Covidowego, a także terminy koniecznej dostępności artystek i artystów w związku z próbami i spektaklami, znajduje się na stronie Mazowieckiego Teatru Muzycznego pod linkiem: https://www.mteatr.pl/pl/przesluchania-do-najnowszej-premiery-mazowieckiego-teatru-muzycznego?fbclid=IwAR3KH9dpL6wztQeyMm0sq0FgbICscPTDCrCiBNF2IO7db426oAIDUwszfus

Agnieszka Antoniewska
Materiał Teatru
17 marca 2021

Książka tygodnia

Bauhaus - nauczanie/nowy człowiek
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
red. Małgorzata Leyko

Trailer tygodnia