Przesłuchania do głównych ról w musicalu

"Upiór w operze" - Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku we współpracy z Teatrem Muzycznym „Roma" w Warszawie zaprasza na przesłuchania do musicalu „Upiór w Operze" A.L.Webbera.

Przesłuchania do głównych ról odbędą się w dniach 4-5 lutego w siedzibie OiFP-ECS w Białymstoku, ul. Odeska 1. Na zgłoszenia czekamy do 1 lutego (decyduje data wpływu).

Zgłoszenia

Pisemne zgłoszenia (CV wraz ze zdjęciem i numerem telefonu) prosimy przesyłać mailem na adres  upior-w-operze@oifp.eu lub pocztą: 15 – 406 Białystok, ul. Odeska 1 z dopiskiem „Upiór w Operze – przesłuchania".  W zgłoszeniu prosimy też umieścić tytuły wybranych przez Państwa utworów.

Repertuar obowiązujący na przesłuchaniach, materiały muzyczne dostępne są do pobrania ze strony Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku (w zakładce PRZESŁUCHANIA).

Na listę zostaną wpisane wyłącznie osoby, które dostarczyły pisemne zgłoszenia. W trakcie przesłuchań wykonawcom towarzyszyć będzie akompaniator, którego zapewnia Opera. Przesłuchania będą się składać wyłącznie z części wokalnej.

Zapraszamy

Magdalena Kleban
Materiały OiFP
21 stycznia 2013

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia