Prześpij się na scenie Teatru Małego w Łodzi

Nie rozmawiaj, nie jedz, nie szeleść, ubierz się elegancko - jesteś w teatrze... Koniec z tym!

Teatr Mały w Łodzi przekonuje, że teatr to nie skostniałe miejsce pełne powagi i nadęcia. Od października tego roku w każdą niedzielę, aż do wtorku można spędzić niezapomniane chwile w Teatrze Małym w Manufakturze.

 

Nie każdy może stanąć na wielkiej scenie i poczuć się jak gwiazda, ale w łódzkim Teatrze Małym niemal każdy będzie miał możliwość nie tylko wystąpienia na scenie w roli jaką sobie wymarzy, ale także prześpi się na wygodnym łóżku znajdującym się na środku sceny. Dwie noce spędzone w teatrze będą pełne atrakcji. Na początek goście obejrzą dedykowany spektakl, który zostanie zagrany specjalne na ich życzenie. Po sztuce będzie okazja, aby porozmawiać przy kawie z aktorami i reżyserem, oraz zajrzeć za kulisy i poznać teatr od kuchni. Pyszna kolacja przy świecach na deskach teatru będzie zwieńczeniem wieczoru.

Jesteśmy przygotowani również na gości z zagranicy, którym mamy do zaoferowania spektakl "Trzy razy łóżko" przetłumaczony na język angielski. Na scenie Teatru Małego stanęło ponad 100 wykonawców, takiej miary jak: Edyta Geppert, Michał Bajor, Kasia Groniec, Stanisław Soyka, Renata Przemyk, zespół RAZ DWA TRZY, Stanisław Tym, Jacek Fedorowicz, Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus, Jacek Cygan, Zofia Kucówna i wielu innych. Teraz przygotowaliśmy sztukę, którą sami możecie odegrać będąc naszymi gośćmi. Jeśli zawsze marzyliście o karierze aktorskiej wypróbujcie się na deskach naszego teatru. Jeśli teatr i obcowanie ze sztuką jest dla was przyjemnością, zapraszamy do Teatru Małego w Manufakturze, zapewniamy, że nigdzie nie znajdziecie lepszego miejsca! - mówi Mariusz Pilawski, dyrektor teatru.

Dwie noce w teatrze to koszt 1500zł za dwie osoby, każda następna to dodatkowe 500zł. W teatrze może spędzić noc maksymalnie czterech gości. O szczegółach dowiemy się w serwisie Flatigo.com, w którym można dokonać rezerwacji tego nietypowego noclegu. Jest to niepowtarzalna okazja nie tylko dla miłośników sztuki, ale również dla romantyków, którzy zamierzają świętować w wyjątkowy sposób rocznicę, oświadczyć się czy po prostu spędzić niezapomniany czas pełen niespodzianek.

(-)
Materaiły organizatora
0

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...