"Przetańczyć całą noc"

Grupa Operowa LAKME wraz z Teatrem IMKA

10 lutego o godzinie 18:00 Grupa Operowa LAKME wraz z Teatrem IMKA zapraszają na wyjątkowe przedstawienie „Przetańczyć całą noc” czyli operetkowe szlagiery i hity musicalowe

„Przetańczyć całą noc" to wyjątkowe widowisko, podczas którego widzowie będą mieli szansę przenieść się w magiczny świat teatru muzycznego. Jeden wieczór – kilkanaście scen z najsłynniejszych musicali i operetek takich jak „Phantom of the Opera", „My fair lady", „West Side Story", „Evita", „Koty", „Księżniczka czardasza", „Zemsta nietoperza", „Hrabina Marica", „Baron cygański", „Bal w Savoyu", czy „Noc w Wenecji".

Te nieczęsto prezentowane na stołecznych scenach fragmenty dzieł F.Lehera, J. Straussa, czy E. Kalmana ożyją w teatrze IMKA dzięki wybitnym solistom grupy operowej LAKME. Artyści LAKME zdobyli uznanie widzów na całym świecie, zachwycając niespotykaną skalą głosu, nienaganną techniką wokalną oraz niejednokrotnie dostrzeganą przez krytyków sprawnością aktorską i choreograficzną.

Grupa LAKME to wybitnie uzdolnieni i znakomicie wykształceni młodzi artyści. To laureaci wielu prestiżowych nagród na międzynarodowych konkursach. Ich opiekunowie, to poważane osobistości świata kultury i sztuki, opery i operetki; doświadczeni i szanowani w branży reżyserzy, choreografowie i projektanci. To grupa ludzi, dla których opera, operetka i musical jest wyjątkową pasją, powietrzem niezbędnym do życia, natchnieniem do tworzenia niezwykłych muzycznych widowisk i inspiracją do dzielenia się nimi z szeroką publicznością w Polsce, Europie i na całym świecie.
Ten twórczy miks: pasji, profesjonalizmu i doświadczenia do tej pory zaowocował realizacją kilkudziesięciu koncertów i spektakli w Polsce jak i poza jej granicami, m.in. w Hiszpanii, Francji, Japonii i Kanadzie. Wszędzie wzbudzając entuzjastyczne reakcje publiczności.
Jakość Grupy LAKME to nie tylko nienaganna technika wokalna i niespotykana skala głosu... To również sprawność aktorska i ruchowa, która została niejednokrotnie dostrzeżona przez krytyków.

Teatr IMKA jest przeznaczony dla szerokiej publiczności, które szuka w teatrze czegoś więcej niż bezrefleksyjnej rozrywki. IMKA daje szansę na spędzenie wieczoru w interesujący sposób – oprócz dobrej zabawy i śmiechu proponuje wybitną literaturę, która stawia ważkie pytania i prowokuje do głębszych przemyśleń.

Bilety w cenach 60 i 80 zł
(dostępne w kasach teatru IMKA, Salonach EMPIK oraz na eBilet.pl)
Wejściówki w cenie 30 zł
(dostępne przed spektaklem - ilość wejściówek ograniczona)

Kup bilet:
http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=10974
Teatr IMKA
http://teatr-imka.pl/przetanczyc_cala_noc,50162,2013_02_10,1800.html

(-)
Materiał Organizatora
11 lutego 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia