Przyjdź, zobacz, dołącz

„Wczoraj/ 10 lat/ Całe życie" - Duża Scena Teatru Ludowego

Są opowieści, które nigdy się nie kończą, fotografie, które nie blakną, słowa, co nie wybrzmiewają do końca. Pamięć, która przychodzi i odchodzi, zawodna ta pamięć - mówią niektórzy, dobra, ale krótka - dorzucają inni.

Ja ta sama i ta inna. Ja ten sam i ten inny - z wczoraj, z dzisiaj, z międzyczasu, z niedoczasu, z dawnych czasów...Bawimy się opowieściami i swoją pamięcią, z podejrzliwością, z ironią, z fascynacją, bywa że z nostalgią, ale taką naprawdę malutką. Chodzimy po swoich śladach, w tę i z powrotem, biegamy po nich, czasem szybko. Do utraty tchu. Przeskakujmy pomiędzy słowami, wspomnieniami, obrazami. Ile tego!!! Oj trochę czasu upłynęło! Ale się nazbierało!

Uczestnicy Spółdzielni Teatralnej - warsztatów teatralnych grupy dorosłych zapraszają Was do wspólnego dzielenia się tym, co w naszym doświadczeniu nudne i powszednie i tym, co nieraz wywracało świat. „Wczoraj/ 10 lat/ Całe życie" - to zdarzenie, którego nie musimy nazywać spektaklem, chyba w ogóle nie chcemy tego nazywać. Zapraszamy Was na to, co się w nas nazbierało...

Przyjdź, zobacz, dołącz do nas 15 lipca Duża Scena Teatru Ludowego godz.20.00. Wstęp wolny.

(-)
Materiał Teatru
13 lipca 2017
Wątki
Lato 2017

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia