Rampa dla dzieci

"Dzień dziecka" - reż. Jerzy Jan Połoński - Teatr Rampa w Warszawie

Prapremiera Teatru Rampa dla dzieci już 17 września .na Scenie Kameralnej

Zapraszamy dzieci i rodziców na wyjątkowy „Dzień dziecka" - muzyczny spektakl, napisany specjalnie dla naszego teatru przez znanego artystę kabaretowego i dziennikarza, Tomasza Jachimka z muzyką Marcina Partyki, w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego, choreografia Jarosław Staniek. Ten zestaw twórców Gwarantuje doskonałą zabawę dla całej rodziny, a zwłaszcza dla dzieci w wieku zerówkowym i wczesnoszkolnym.

Pan Jan będąc Ważnym Dyrektorem nie znajduje czasu dla swojej córki Paulinki. Ba, rozmawiając ciągle przez swoje telefony, nie zauważa nawet jej obecności. Sądzi przy tym, że córka nie powinna mieć o to do niego pretensji, ponieważ dzieci „ to dopiero mają dobrze" zajmują się przecież tylko zabawą i szkołą. Czy rzeczywiście tak jest? Pewnego dnia sam się o tym przekonuje, gdy dziwnym zrządzeniem losu staje się znowu małym Jasiem, który musi iść do szkoły... Przeżywa zwykły dzień dziecka, który w niczym nie przypomina tego świątecznego Dnia 1-go czerwca... Ciekawe dlaczego?

Od 17 września w Teatrze Rampa Dzień Dziecka będzie można obchodzić przez cały rok, nie tylko 1-go czerwca. Ten wyjątkowy spektakl da radość dzieciom a dorosłym przypomni o tym, że oni też byli kiedyś dziećmi i warto o tym pamiętać... Naszym dodatkowym prezentem dla małych i dużych widzów będzie kolorowy program z dołączoną do niego płytą ze wszystkimi piosenkami ze spektaklu oraz muzyką do samodzielnego śpiewania.

Warto spróbować swoich sił, a nuż wydarzy się może coś niezwykłego...

Agnieszka Wyszomirska
Materiał Teatru
14 września 2016
Portrety
Tomasz Jachimek

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia