reALICJA

Koncert charytatywny dla Alicji Borkowskiej

5 lutego o godzinie 19:00 na Scenie Oficyna w Teatrze Kamienica odbędzie się koncert charytatywny "reALICJA”. Wydarzenie dedykowane jest aktorce i wokalistce z pierwszej obsady musicalu METRO – Alicji Borkowskiej. Wychowująca samotnie dziecko artystka na początku listopada przeszła udar i potrzebuje wsparcia finansowego na rehabilitację oraz życie dla siebie i 10-letniej córki Vesny.

Koncert w reżyserii Sebastiana Goniarza poprowadzi Piotr Bałtroczyk. Widzowie na scenie zobaczą m.in.: Roberta Janowskiego, Katarzynę Żak, Olgę Bończyk, Hannę Śleszyńską, Katarzynę Groniec, Jacka Bończyka, Roberta Rozmusa, Łukasza Zagrobelnego i Michała Piróga.

Ważną częścią wydarzenia będzie licytacja przedmiotów podarowanych przez znanych polskich artystów. Całkowity dochód z licytacji oraz ze sprzedaży biletów - cegiełek trafi na subkonto Alicji w Fundacji im. Darii Trafankowskiej.

W ramach akcji reALICJA powstała piosenka świąteczna "Magia Świąt" wykonana przez 60 znanych artystów, znajomych i przyjaciół Alicji. Utwór jest dostępny w formacie cyfrowym. Informacje o akcji reALICJA znajdują się na stronie www.realicja.pl

Bilety – cegiełki do nabycia w kasie Teatru Kamienica (Al. Solidarności 93, 00-144 Warszawa) w cenie 50-80 zł.

Rezerwacje: kom. 601 177 161; rezerwacje@teatrkamienica.pl

Twórcy:

Reżyseria: Sebastian Goniarz

Prowadzący: Piotr Bałtroczyk

(-)
Materiał Teatru
28 stycznia 2014

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...