Recital Artura Gotza

"Obiekt seksualny" - 2. Lato w Malarni 2013

12 lipca o godz. 19.00 na Lecie w Malarni wystapi Artur Gotz z recitalem "Obiekt seksualny" (Teatr Nowy Łódź).

Jak znaleźć drugą połowę? Długotrwały związek czy namiętny romans?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, muszą Państwo koniecznie przybyć na spektakl Artura Gotza w konwencji kabaretowego teatru piosenki.

Z każdym utworem zostaną Państwo wciągnięci do zmysłowej, przepełnionej erotyzmem gry, podczas której poczujecie smak prawdziwych kobiet, które podobno są jak pierogi i dowiecie się, jak reagują mężczyźni, kiedy podchodzą do dziewczyny ze styropianu...

Przede wszystkim ważne jest, by zażyć pigułkę, namiętnie kogoś pocałować i przyjść na pełen dobrego humoru "Obiekt seksualny", który zniewala i obezwładnia ekspresyjnym wykonaniem i wielobarwnymi interpretacjami piosenek i... wciąga do zabawy!

W programie spektaklu znalazły się piosenki podarowane artyście przez Zygmunta Koniecznego i Dariusza Rzontkowskiego, który także napisał znaczącą część kabaretowych i pełnych absurdu tekstów. Poza tym piosenki Marka Michalaka, Jerzego Satanowskiego, Wojciecha Waglewskiego, Jana Wołka, Michała Zabłockiego i inne.
Informacje - Biuro Obsługi Widzów

BILETY ON-LINE http://bilety.teatrslaski.art.pl
lub w punkcie kasowym przy Scenie w Malarni na 2 godziny przed spektaklem
Ceny biletów - 18 zł
Karnet na 6 wybranych spektakli - 84 zł (14 zł za jeden spektakl)
Wydarzenia w Sali Klubowej - 1 zł
Karnety dostępne tylko w BOW lub w punkcie kasowym na Scenie w Malarni na 2 godziny przed każdym spektaklem. Forma płatności za bilety / karnet - gotówka.

(-)
Materiał Teatru
9 lipca 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia