Rezydencja Twórczego Recyklingu

8. edycja Przetworów

Teatr Ochoty i Studio Teatralne Koło polecają ósmą edycję Przetworów. Tegoroczne otwarcie Rezydencji Twórczego Recyklingu w Soho Factory dedykowane jest seniorom. Taneczny finał "Przetworów" to już po raz czwarty najlepszy, jedyny w swoim rodzaju "Bankiet w ładnym swetrze".

Włochate, pstrokatei jednokolorowe, z kaszmiru, poliestru lub wiskozy, do tańa i do różańca i... w sam raz na bankiet!

Impreza dla ludzi ze smakiem i tych zupełnie pozbawionych gustu, miłośników parkietowego szaleństwa i efektywnego podpierania ściany. W programie tańce, hulanki, swawole z zespołem Aviator i DJ Grajkiem Krawcem oraz plebiscyt na najlepszy sweter. Imprezę poprowadzi dziennikarz i telewizyjny showman Filip Chajzer.

Impreza towarzyszy ósmej edycji Przetworów - Rezydencji Twórczego Recyclingu w Soho Factory.

14.12, Start g. 20.00 w Teatrze Soho

Organizatorzy imprezy odwołują się do zapomnianych rzemieślniczych tradycji i przywracamy unikatowe techniki działań do powszechnego użycia w procesie projektowania. W tym roku artyści będą mieli szansę współpracować z seniorami - uczestnikami programu "Seniorzy w akcji" Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (www.seniorzywakcji.pl) oraz uczestnikami przedsięwzięcia "100 palców"(www.100palcow.com). Ci będą mogli przekazać młodszemu pokoleniu swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenia. 10 seniorów z całej Polski przyjedzie, by przez dwa dni Przetworów pracować na miejscu z młodymi projektantami.

Szczegółowy program wydarzenia:

www.przetworydesign.com

www.facebook.com/przetworydesign

Godziny otwaria Przetworów dla publicznośi

14-15.12, Sobota, niedziela 12-20. Wstęp 5 ZŁ

Organizator: Stowarzyszenie Artanimacje, Soho Factory, Monika Brzywczy, Anna Czarnota, Marta Wójcicka.

(-)
Materiał Teatru
14 grudnia 2013

Książka tygodnia

Jak przejąć kontrolę nad światem nie wychodząc z domu
Wydawnictwo Literackie
Dorota Masłowska

Trailer tygodnia