Rozbark gościnnie w Kobylnicy

"I don't wanna be a horse" - chor. Anna Piotrowska - Teatru Tańca i Ruchu Rozbark

W sobotę artyści Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu Rozbark zatańczą dwa przedstawienia w kobylnickim centrum kultury. Są jeszcze do kupienia bilety.

W sobotę o godz. 18 tancerze z Bytomia zaprezentują spektakl pt. "Oddaję Ci serce". To widowisko stworzone z myślą nie tylko o najmłodszych widzach, ale także całych rodzinach. "Oddaję Ci serce" to niezwykle dynamiczny, pełen zwrotów akcji spektakl oscylujący wokół tematyki miłości. Nigdy nie wiadomo, kiedy spotkamy tę jedyną osobę, która odmieni całe nasze życie... Romantyczna podróż w takt muzyki Marleny Dietrich, Deana Martina, Fryderyka Chopina, Davida Bowie czy Elvisa Presleya.

Artyści z teatru Rozbark będą nie tylko prezentować swoje umiejętności, ale również nauczą ich młodych i dorosłych miłośników tańca. W sobotę zorganizują bowiem warsztaty teatralne ONEbody space. Poprowadzi je Anna Piotrowska, tancerka, choreograf, reżyser i nauczycielka tańca współczesnego. Zajęcia odbędą się w trzech grupach wiekowych: 8-18 lat - godz. 11, 2-7 lat - godz. 12.15, 18 lat i więcej - godz. 13.30. Udział w warsztatach kosztuje 30 zł, należy go poprzedzić zgłoszeniem telefonicznym pod nr. 533 300 674.

Bilety na każdy wieczór kosztują 35 złotych, na dwa wieczory - 60 zł (w tym przypadku wejście na warsztaty jest bezpłatne). Wszystkie bilety są do nabycia w kasie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, ul. Wodna 20/4, sekretariat I p.

(-)
Materiał Teatru
18 kwietnia 2015

Książka tygodnia

Teatr bliskiego kontaktu
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Katarzyna Kalinowska, Katarzyna Kułakowska, Emilia Zimnica-Kuzioła, Ewelina Wejbert-Wąsiewicz

Trailer tygodnia