Rozbark rusza pełną parą

Teatr Tańca i Ruchu Rozbark

W nowej tanecznej placówce ruszają stałe zajęcia. Oferta Teatru Rozbark jest bardzo szeroka i skierowana dla wszystkich, bez względu na wiek.

Street dance, taniec latynoamerykańki, klasyczny, balet czy dance - na warsztaty w ramach dni otwartych w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark wolnych miejsc zabrakło na długo przed imprezą. Mamy jednak dobrą wiadomość - już od jutra (10 marca) w nowej tanecznej placówce ruszają stałe zajęcia.

Oferta Teatru Rozbark jest bardzo szeroka i skierowana dla wszystkich, bez względu na wiek. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci, młodzież, dorośli. Przygotowano też propozycję dla seniorów. Coś dla siebie znajdą także ci, którzy lubią utrzymywać swoje ciało w dobrej kondycji fizycznej, ale nie lubią tańczyć. Będą w teatrze zajęcia jogi, pilatesu czy relaksacji.

Pomyślano też o kursach i szkoleniach (np. terapia przez ruch czy choreoterapia) skierowanych na przykład do terapeutów czy fizjoterapeutów prowadzących zajęcia z osobami niepełnosprawnymi za pomocą różnych form arteterapii.

Teatr Rozbark planuje również warsztaty związane z historią i teorią tańca, produkcją spektakli tanecznych czy np. marketingiem i promocją dla instytucji zawodowo zajmujących się tańcem.

(-)
bytom.pl
11 marca 2014

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...