Rusza teatralny sklep u Solskiego

Sklep teatralny - Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie uruchamia sprzedaż plakatów i rekwizytów z wybranych spektakli teatralnych. Możliwość zakupu tylko w najlepszym, teatralnym sklepie od piątku, 28 sierpnia.

Rozpoczynamy sprzedaż wybranych plakatów z ostatnich sezonów teatralnych w dużym formacie, B1. Znajdują się wśród nich prace między innymi Aleksandra Walijewskiego, Patryka Krygowskiego, czy Katarzyny Czapskiej, projektowane do takich spektakli jak np. „Śluby panieńskie", „Księżniczka na opak wywrócona", "Tango", "Bądź taka, nie bądź taka" czy "Balladyna".

Dodatkowym, unikatowym przedmiotem jest poduszka dekoracyjna w kształcie kaktusa, zaprojektowana jako rekwizyt do spektaklu "Mayday", którego premiera już 12 września. Została uszyta w naszej pracowni krawieckiej, a jej materiał nawiązuje do scenografii spektaklu autorstwa Ewy Mroczkowskiej.

Swój ulubiony plakat w cenie 29,99 zł będzie można wybrać spośród kilkunastu propozycji. Wraz z poduszką "Mayday" będą do nabycia tylko w najlepszym, teatralnym sklepie u Solskiego.

Przykładowe przedmioty do nabycia online:
Linki do aukcji: allegro.pl

Tych, którzy nie chcą ponosić kosztów przesyłki, zapraszamy do kasy teatru, przy Mickiewicza 4. Będąc już w teatrze, polecamy Państwa uwadze naszą ofertą repertuarową na wrzesień i październik i zachęcamy zaplanowanie wieczoru w tarnowskim teatrze.
Szczegóły dotyczące oferty:

Kasa biletowa: 668 323 998, 784 976 025
Biuro Promocji i Organizacji Widowni: 784 976 025, 14 688 32 87

(-)
Materiał nadesłany
28 sierpnia 2020

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...