Scena młodych Warszawskiej Opery Kameralnej

TV Lab" - reż. Wojciech Faruga - Grupa Dochodzeniowa

22 i 23 listopada 2013 roku o g. 19.00 odbędzie się multimedialny spektakl muzyczny TV LAB w wykonaniu artystów z Grupy Dochodzeniowej. Warszawska Opera Kameralna zaprasza na ostatni spektakl tegorocznej edycji Sceny Młodych, zrealizowany według pomysłu i w reżyserii Wojciecha Farugi, pod kierownictwem muzycznym Konrada Wantrycha.

Dawno, dawno temu... W podziemiach poprzedniej epoki... Grupa naukowców, na wypadek katastrofy nuklearnej, opracowała jedyne w swoim rodzaju studio TV, które automatycznie generuje ramówkę telewizyjną. Eksperyment nigdy nie został zakończony, a przedstawienie wciąż trwa. "Dziennik telewizyjny", "Koncert życzeń" czy "Pi i Sigma" nigdy nie tracą na aktualności i mienią się nowymi znaczeniami i kształtem. Choćby coś poszło nie tak, system nie zwalnia, nie zatrzymuje się i nie zna biegu wstecznego. Taką oto, popkulturową podróż w czasie i przestrzeni, łączącą siermięgę, brawurę i dystans, proponuje Państwu Grupa Dochodzeniowa. Wyruszamy za 3... 2... 1...

Spektakl zrealizowany w ramach Nurtu OFF 33. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (2012) otrzymał tam I Nagrodę – TUKAN OFF.

Bilety w specjalnej ofercie:
- normalne 25 zł (każdy, kto przyjdzie na spektakl z osobą towarzyszącą, otrzyma drugi bilet gratis!)
- ulgowe 10 zł - dla wszystkich uczniów i studentów za okazaniem legitymacji,
do nabycia w kasie biletowej WOK. Rezerwacje pod numerem +48 22 831 22 40. Zapraszamy

(-)
Materiał Teatru
20 listopada 2013

Książka tygodnia

Rzecz w teatrze Jana Klaty
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Michalina Lubaszewska

Trailer tygodnia