Sezon warsztatowy w Teatrze Pieśń Kozła

„WORKSHOP VILLAGE” w Teatrze Pieśń Kozła

Zapraszamy do wzięcia udziału w letnich warsztatach aktorskich prowadzonych przez praktyków Teatru Pieśń Kozła we Wrocławiu.

WARSZTAT TECHNIK AKTORSKICH. INTENSYWNY WARSZTAT MISTRZOWSKI – warsztaty prowadzone przez Grzegorza Brala, Dyrektora Artystycznego Teatru Pieśń Kozła oraz szkoły aktorskiej Bral School of Acting
I grupa: 20.07.2015 – 23.07.2015 (11.00 – 15.00)
II grupa: 24.07.2015 – 27.07.2015 (16.30 – 20.30)
Cena: 1500 PLN (zaliczka w wysokości 800 PLN)
Warsztaty prowadzone Techniką Koordynacji przez Grzegorza Brala, dyrektora artystycznego Teatru Pieśń Kozła oraz szkoły aktorskiej Bral School of Acting, reżysera, pedagoga, aktora. Technika Koordynacji wiąże i integruje ze sobą głos, tekst, energię, wyobraźnię i ciało, zarówno pojedynczego aktora, jak i całej grupy. Zespala ruch i słowo, rytm z dźwiękiem, gestem i postacią. Praca skupia się na wyobraźni, energii, koncentracji oraz odwadze, uwalniając naturalną kreatywność aktora. Warsztat skierowany jest głównie do profesjonalnych aktorów i osób z doświadczeniem aktorskim. Warsztat może być traktowany jako przesłuchanie do szkoły aktorskiej Bral School of Acting w Londynie.
www.bralschool.com


MUZYCZNOŚĆ I DYNAMIKA. Ciało aktora jako ukryty krajobraz wewnętrznego świata – warsztaty prowadzone przez Anu Almagro (Salonen), członka Teatru Pieśń Kozła od 2007 roku
Data: 24.07.2015 – 28.07.2015 (10.00 – 16.00)
Cena: 1300 PLN (zaliczka w wysokości 800 PLN)
Warsztaty prowadzone przez Anu Almagro prowadzone będą według zasad treningu aktorskiego Teatru Pieśń Kozła. Centralnym punktem ćwiczeń będzie ciało, które jest jednym z podstawowych źródeł kreatywności aktora. Dzięki ćwiczeniom indywidualnym, ćwiczeniom w parach i zadaniom grupowym, uczestnicy warsztatu nauczą się budować relację między sobą a grupą tworzącą wspólny organizm. Ćwiczenia skoncentrowane będą na pracy z ciałem, orientacji w przestrzeni oraz reakcji na bodźce. Ważnym elementem warsztatu będzie muzyczność oraz rytm, które połączą fizyczną stronę ćwiczeń z innymi aspektami pracy aktora.

MUZYCZNOŚĆ CIAŁA – warsztaty prowadzone przez Rafała Habla i Juliannę Bloodgood
Data: 29.07.2015 – 02.08.2015 (11.00 – 18.00, w tym godzinna przerwa)
Cena: 1500 PLN (zaliczka w wysokości 800 PLN)
Warsztaty skierowane są do profesjonalistów oraz studentów szkół aktorskich. Uczestnicy warsztatu będą mieli możliwość pracy z głosem, ciałem oraz wyobraźnią, co pomoże im dotrzeć do nowych źródeł kreatywności. Warsztaty prowadzone będą przez Rafała Habla i Juliannę Bloodgood, aktorów i pedagogów Teatru Pieśń Kozła. Prowadzący skupią się na fizycznym aspekcie pracy, ze szczególnym naciskiem na relacje budowane między aktorami. Uczestnicy będą mieli także okazję eksplorować relacje między ciałem, tekstem i głosem aktora. Technika Koordynacji pozwoli wzmocnić muzyczność ciała, stymulując wewnętrzne wyczucie rytmu, dynamikę tekstu oraz zmienność relacji miedzy aktorami w przestrzeni.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego online (dostępny na stronie www.piesnkozla.pl). Proszę dokładnie wskazać termin i tytuł warsztatów, których dotyczy zgłoszenie. Liczba miejsc ograniczona.
Ostateczna rezerwacja następuje dopiero po uiszczeniu zaliczki. Ceny warsztatów nie obejmują kosztów transportu, zakwaterowania i wyżywienia.
Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.
Prosimy nie aplikować na dwa warsztaty odbywające się w tym samym czasie.


CENY I ZNIŻKI:
• Koszt uczestnictwa w dwóch warsztatach: 2600 PLN (zaliczka w wysokości 1300 PLN)
• Koszt uczestnictwa w trzech warsztatach: 3600 PLN (zaliczka w wysokości 1800 PLN)

INFORMACJE:

www.piesnkozla.pl, office@piesnkozla.pl, 71 342 71 10.

 

(-)
Materiał Teatru
2 maja 2015

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia