Showcase w Teatrze Fredry

Kończy się pierwszy sezon Teatru Fredry w nowej odsłonie

Kończy się pierwszy sezon Teatru Fredry w nowej odsłonie. Za nami nie tylko cztery premiery, ale też niezwykle bogate cykle wydarzeń okołopremierowych, nowoczesnych działań edukacyjnych i partycypacyjnych, warsztaty, rozmowy z interesującymi ludźmi, czytania performatywne, koncerty, projekcje filmowe. Nowe osobowości twórcze, twarze aktorskie, nowa jakość artystyczna i język komunikacji z widzem.

Na finał zapraszamy na Showcase. Dla tych, którzy nie widzieli - lektura obowiązkowa, dla pozostałych okazja do odświeżenia premierowych wrażeń. Za nami już prezentacje spektaklu "Szpak Fryderyk" w reżyserii Łukasza Gajdzisa oraz premiera "Kto się boi Virginii Woolf" w reżyserii Marii Spiss.

W dniach 13-15 czerwca zapraszamy na spektakl "Most nad doliną" Janosa Haya w reżyserii Joanny Grabowieckiej. To przejmująca opowieść o miłości i samotności młodych ludzi.
18 czerwca o 19 natomiast ostatnia w tym sezonie szansa obejrzenia "Światów równoległych / Między nami dobrze jest" wg Doroty Masłowskiej w reżyserii Piotra Waligórskiego.

(-)
Materiał Teatru
12 czerwca 2014

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia