"Solski" zachęca widzów

nowy sezon teatralny - Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Po wakacyjnej przerwie pracę rozpoczyna Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego. Na widzów czekają nie tylko premierowe spektakle, ale także ankieta i nowe formy sprzedaży biletów - przez internet oraz w restauracjach i kawiarniach

Nowy sezon tarnowski teatr rozpocznie od premiery "Kolegi Mela Gibsona" autorstwa Tomasza Jachimka. Zespół rozpoczął także próby do sztuki "Czego nie widać" Michaela Frayna, która zostanie pokazana na "Talii". W planach jest także premiera "Bliżej" na małej scenie w reżyserii Marcina Hycnara. Zobaczyć będzie można także "Makbeta" i "Amadeusza".

- Chcemy poznać opinie widzów, dlatego przez kilka najbliższych miesięcy będziemy prowadzić szerokie badania ankietowe, które pozwolą lepiej poznać potrzeby związane z funkcjonowaniem teatru i jego ofertą - mówi Rafał Balawejder, zastępca dyrektora teatru. - Badania będą prowadzone zarówno tradycyjnie, jak i z wykorzystaniem internetu.

To niejedyna nowość. Dla osób lubiących zakupy przez internet przygotowano możliwość skorzystania z platformy EKOBILET, która jest zintegrowana z teatralnym profilem na Facebooku i stroną internetową www.teatr.tarnow.pl. - Wykorzystanie profilów społecznościowych pozwala nam dotrzeć z najnowszymi informacjami o wydarzeniach zaplanowanych w teatrze do najbardziej zainteresowanych osób - mówi Krzysztof Bogusz z działu promocji teatru.

Dodatkowo bilety będą rozprowadzane we współpracy z wybranymi instytucjami i firmami poprzez vouchery, które w kasie teatru będą mogły być wymieniane na wejściówki na spektakle. Takie rozwiązanie pozwala na zakup biletów do teatru w popularnych i często odwiedzanych przez tarnowian miejscach - kawiarniach i restauracjach.

(-)
Dziennik Polski
20 sierpnia 2011

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...