Specjalność sezonu: utracona chwała i stałe zachmurzenie

"Hotel Misery deLuxe" - Small Army of Kazaki Giants - Teatr Kana w Szczecinie

12 kwietnia Kana zaprasza na koncert promujący nowo wydaną płytę z muzyką ze spektaklu "Hotel Misery deLuxe" w wykonaniu fińsko-amerykańskiego zespołu Small Army of Kazaki Giants.

Podczas koncertu będzie można kupić CD z muzyką ze spektaklu "Hotel Misery deLuxe".

Small Army of Kazaki Giants (Fin/USA) neo-słowiański soul-funk

Ten fińsko-amerykański projekt zawiązał się w Helsinkach w roku 2010 na potrzeby nagrań ścieżek dźwiękowych dla teatrów. Szybko odkryliśmy jednak, że samplowanie na żywo pozwala nie tylko na improwizacje, ale także zapewnia pełne brzmienie zespołu, który bazuje na dwuosobowym układzie.

Kompozytor/multiinstrumentalista Mayim Alpert oraz perkusista Ville Niska tworzą mały zespół o wielkim brzmieniu. Pełni inspiracji oraz wpływów różnych gatunków muzycznych od jazzu do punku, przez muzykę bałkańską do heavy rocka, tworzymy muzykę, która łączy humor oraz fantazję z intensywnym tempem i wielowarstwowym podkładem melodycznym. Rogi, gitary, perkusja oraz wokal wyczarowują barwny pejzaż dźwiękowy.

13 kwietnia natomiast, o godzinie 19:00 spektakl "Hotel Misery deLuxe" - najnowsza koprodukcja Teatru Kana i Teatru Krepsko.

Teatr Kana i Krepsko theatre group:

"Witamy w sławnym niegdyś Hotelu Misery deLuxe, oferującym swym gościom unikalny widok na morze straconych nadziei, minionych miłości i radości.Każdy stworzony z pasją pokój wyposażono w telewizor, smutną klimatyzację i wesołą obsługę hotelową. Pokoje w hotelu urządzone zostały wyłącznie słodkimi łzami, śladami miłości i cieniami przelotnych związków.Naszym gościom gwarantujemy niezapomniany pobyt z dala od domu oraz doskonałą październikową pogodę, również w lipcu.Zapraszamy do rozkoszowania się pięciogwiazdkowym dramatem w dwugwiazdkowej cenie.W dni deszczowe atrakcyjne zniżki. Czekamy na Ciebie. Specjalność sezonu: utracona chwała i stałe zachmurzenie.

Z serdecznymi pozdrowieniami - pracownicy hotelu"

"Krepsko"

Międzynarodowa grupa teatralna Krepsko powstała w Pradze w 2001 roku. Zaczynając od wymagających odwagi, przekraczających prawo improwizacji Krepsko stworzyło własny, unikalny język teatralny oparty na magicznej atmosferze, mrocznych baśniach i absurdalnych, tragikomicznych momentach. Krepsko często zapożycza z cyrku i teatru lalek, aby opowiedzieć historię bez pomocy słów i dosięgnąć najgłębszych sekretów, emocji widza. Krepsko wykreowało ponad dwadzieścia spektakli prezentowanych na całym świecie zdobywając liczne nagrody.

Bilety: normalny - 25 zł, ulgowy - 20 zł (legitymacje uczniowskie, studenckie, seniorzy, niepełnosprawni)

Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 91 434 15 61 lub drogą elektroniczną: paula@kana.art.pl (od poniedziałku do piątku między 9 a 15); zakup i odbiór biletów w Piwnicy Kany.

(-)
Materiał Teatru
9 kwietnia 2014

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia