Spektakl charytatywny

"Świetlik w ciemności" - reż. Michał Pałubski - Teatr Groteska w Krakowie

Już ósmy raz pierwsza w Polsce korpo-trupa teatralna wystawi na scenie wyjątkowy spektakl charytatywny. Grupa pracowników firmy Capgemini z Krakowa na 5 styczniowych dni zamieni biurko i komputer na deski sceny teatralnej.

Na co dzień analitycy biznesowi, księgowi, a nawet manadżerowie, wcielą się w bohaterów niezwykłej historii o robaczkach, które próbują odzyskać nadzieję i światło. Z ciemności wyprowadza nas w tym roku Michał Pałubski, członek znanego kabaretu Formacja Chatelet.

Pokażemy Państwu spektakl "Świetlik w ciemności" na podstawie opowieści Jakuba Ćwieka. Kapitan Świetlik, Gąsienic, Mrówek, Pająki, Wrony i Świetliki – kto kogo przechytrzy w walce o odzyskanie światła w Dolinie? Różnorodny i waleczny świat robaczków wszelkiej maści zaprasza widzów małych i dużych do swojej Doliny!

Jaki będzie finał tych zmagań? Odpowiedź poznamy w Teatrze Groteska podczas codziennych przedstawień od 24 do 28 stycznia o 19:00. Podobnie jak w ubiegłym roku, korzystając z audiodeskrypcji, spektakl udostępnimy osobom niedowidzącym. Dochód ze sprzedaży biletów przekażemy w całości Fundacja Menedżerowie Jutra MOFFIN na edukację biznesową osób z niepełnosprawnością. Dostęp do otwartego rynku pracy to dla każdego szansa na niezależność i rozwój. Ten film pokazuje co udało nam się zrealizować dzięki zeszłorocznemu wydarzeniu (film z audiodeskrypcją)

Bilety do nabycia od 9 stycznia na stronie partnerskiej fundacji: http://www.moffin.eu/

(-)
Materiał Teatru
7 stycznia 2017

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia