Spektakl mikołajkowy dla najmłodszych

"Władysław i Annabella – historia pewnego misia i lalki" - reż. Zuzanna Mukoid - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Z okazji dnia św. Mikołaja Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na spektakl pt. "Władysław i Annabella – historia pewnego misia i lalki", który zostanie zaprezentowany 5 grudnia o godz. 12:30 na Dużej Scenie przy Brzechwy.

Zbliża się upragniony przez wszystkich czas Bożego Narodzenia. W sklepach trwa przedświąteczny zakupowy wir. Na dworze pada śnieg. W Wigilijny dzień święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Krampusem mają mnóstwo pracy. Muszą zdążyć na czas z dostarczeniem prezentów dla wszystkich dzieci. Jednakże przez śnieżną zawieruchę Krampus wypada z sań. Jego nieoczekiwane pojawienie się w jednym ze sklepów z zabawkami, w którym pracują do późna tajemniczy Stróż i zrzędliwa Sprzątaczka, wywoła lawinę niezwykłych zdarzeń. To tutaj między innymi rozstrzygnie się los zapomnianych zabawek: baletnicy Annabelli – delikatnej porcelanowej lalki oraz Władysława, dzielnego pluszowego misia bez jednego ucha.

"Władysław i Annabella – historia pewnego misia i lalki", to prosta historia misia i lalki, która opowiada o marzeniach, tęsknocie za lepszym życiem, przyjaźni, dobru i uszczęśliwianiu innych.

Bilety 20 zł (normalny)/ 18 zł (ulgowy dla dzieci do 12. roku życia)
Kasa biletowa czynna w soboty i niedziele godzinę przed rozpoczęciem spektaklu/ tel: 74 666 73 41.
Kup bilety online bilety.teatrlalek.walbrzych.pl
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu, ul. Jana Brzechwy 16, 58-300 Wałbrzych

Karolina Sobolewska
Materiał Teatru
1 grudnia 2021
Portrety
Zuzanna Mukoid

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia