Spektakl z Karoliną Gruszką w Rosji odwołany.

"Entertainment" - reż. Wiktor Ryżakow - Teatr Okko w Moskwie

Powodem zamknięte granice. Karolina Gruszka miała zagrać 14 i 15 marca w spektaklu Wiktora Ryżakowa w Moskwie (tamtejsze teatry nadal działają normalnie), ale nie mogła polecieć do Rosji z powodu zamknięcia granic. Spektakl ostatecznie odwołano.

W niedzielę w nocy tymczasowo zamknięte zostały granice Polski na wjazd dla cudzoziemców i przywrócona została czasowo kontrola graniczna. Wracający Polacy będą musieli poddać się kwarantannie.

Z powodu zamknięcia granicy aktorka Karolina Gruszka nie mogła zagrać w spektaklu "Entertainment" w reżyserii Wiktora Ryżakowa w Moskwie - informuje portal Oteatre.info. Przedstawienie ostatecznie odwołano. Użytkownicy platformy Okko będą mieli dostęp do wersji online sztuki w późniejszym terminie, pieniądze za bilety zostaną zwrócone klientom.

Podczas gdy największe teatry m.in. w Polsce, Niemczech, Austrii, Francji czy Włoszech są tymczasowo zamknięte z powodu zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, rosyjskie teatry nadal działają normalnie.

"Entertainment" to najnowsza sztuka Iwana Wyrypajewa, który wciela się także w jedną z postaci. Partneruje mu Karolina Gruszka, prywatnie żona artysty. Całość reżyseruje Wiktor Ryżakow.

– W "Entertainment" szukam odpowiedzi na pytanie: czym jest prawdziwa miłość? Akcja dzieje się na teatralnej widowni. Kobieta i mężczyzna oglądają spektakl – komentują go, a rzeczywistość... staje się coraz bardziej skomplikowana – tak swoje najnowsze przedsięwzięcie opisuje Iwan Wyrypajew w rozmowie z Marro. Projekt zainaugurował Teatr Okko – nowe przedsięwzięcie artystyczne Wyrypajewa i Gruszki.

Karolinę Gruszkę można oglądać w serialu "Kod genetyczny" w stacji TVN. To serial obyczajowy z wątkiem kryminalnym, w którym tajemniczy wypadek stawia przeciwko sobie najbliższe osoby - ojca i syna.

(-)
Onet.Kultura
16 marca 2020

Książka tygodnia

Pokusa przebaczenia
Oficyna Literacka Noir Sur Blanc
Donna Leon

Trailer tygodnia