Spektakl z warszawskimi gwiazdami

"I tak cię kocham" - reż. Emilian Kamiński - Teatr Kamienica z Warszawy

W pierwszym tygodniu maja ze spektaklem pt. "I tak cię kocham" przyjeżdża Teatr Kamienica z Warszawy.

Przedstawienie, w którym wystąpią Katarzyna Skrzynecka, Justyna Sieńczyłło, Julita Kożuszek, Dorota Piasecka, Krzysztof Ibisz, Emilian Kamiński/Piotr Szwedes, Tadeusz Chudecki z pewnością przyciągnie wielu fanów tych aktorów, a także nie tyle miłośników teatru co ciekawych jak też naprawdę wyglądają znani celebryci.

Ale spektakl, jaki 6 maja zostanie zaprezentowany w Filharmonii Lubelskiej gwarantuje znakomitą zabawę. "I tak Cię kocham" to przedstawienie autorskie Emiliana Kamińskiego oparty na motywach zaczerpniętych z utworów Maurice'a Hennequina i Andrzeja Jareckiego. W udane małżeństwo Lili i Wiktora, wkrada się niewinne, małe kłamstewko. Ona zataja przed nim, że spędziła poranek z ich przyjacielem Filipem w restauracji, on wpada we wściekłość uważając, że ona ma romans z innym mężczyzną.

Owo nieporozumienie urasta do ogromnych rozmiarów. Gdy Wiktor postanawia opuścić Lilia wraz z Filipem i jego żoną, Sylwią, znajduje nader oryginalny sposób, by przyciągnąć męża z powrotem. Ale jedne kłamstwa pociągają za sobą następne, a intryga dalece przerasta problem, wokół którego została stworzona. Bohaterowie sami gubią się i plączą w gąszczu matactw, kłamstw i niedomówień, co zresztą stwarza mnóstwo przezabawnych sytuacji, gdy ów misterny plan wymyka się im spod kontroli...

***

Gdzie:Filharmonia Lubelska im. Henryka Wieniawskiego

Kategoria:Spektakle i przedstawienia

Od kiedy: 6 maja 2012 (niedziela), g. 19:30

Bilety:

Bilety w cenie 90 zł, 80 zł do nabycia w salonach EMPIK i w kasie filharmonii.

(-)
Dziennik Wschodni online
24 kwietnia 2012

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...