Spotkanie z Antonim Witem

Kod Mistrzów - Antoni Wit

Serdecznie zapraszamy Państwa na wiosenną odsłonę Kodu Mistrzów! Już we wtorek 28 marca 2017 r. o godz. 18 gościem Teatru Groteska będzie Antoni Wit – dyrygent, kompozytor, prawnik, profesor dyrygentury Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Rozmowę z Mistrzem poprowadzi Agnieszka Malatyńska.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – obowiązują darmowe wejściówki, które mogą Państwo odbierać w kasie Teatru. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kod Mistrzów to cykl spotkań młodzieży oraz mieszkańców Krakowa z autorytetami intelektualnymi i artystycznymi – znanymi osobami, które od lat kształtują wrażliwość i wyobraźnię Polaków. Od pierwszego spotkania w lutym 2014 r., z uznanym reżyserem Kazimierzem Kutzem, inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności. Gośćmi byli do tej pory m.in. Karol Modzelewski, Jerzy Stuhr, Janina Paradowska, Anna Polony, Jerzy Trela, Jan Peszek, Maja Komorowska, Andrzej Seweryn, Stanisław Radwan czy Ewa Lipska.

Zaproszone osobistości opowiadają o tym, co je ukształtowało, jak wyglądała ich droga zawodowa, co najlepiej wspominają z czasów studiów i początków pracy, ale również co myślą o otaczającej rzeczywistości.

(-)
Materiał Teatru
23 marca 2017

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia