Spotkanie z muzyką i poezją Poeticon

Krzysztof Napiórkowski z programem "10 x Twardowski

Po wakacyjnej przerwie Teatr Mały w Tychach zaprasza na pierwsze w nowym sezonie spotkanie z muzyką i poezją POETICON! 17 września o godzinie 17.00 na scenie Teatru Małego wystąpi Krzysztof Napiórkowski z programem "10 x Twardowski"

Ten wszechstronnie uzdolniony muzyk zdobył w swojej karierze kilkanaście nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej, m. in. na Spotkaniach Zamkowych w Olsztynie (2005), Poetyckiej Dolinie w Warszawie (2006). Występował i nagrywał m.in. z formacją "Po godzinach" oraz "Śrubki" oraz z artystami takimi jak m.in. Anna Maria Jopek, Dorotą Miśkiewicz, Grzegorz Turnau, Marek Napiórkowski.

Dotychczas ukazały się jego cztery solowe albumy „Introspekcja" (2008), "Drugi oddech" (2012), „Ziemie obiecane" (2014) oraz 10x Twardowski, który ukazał się 16 września 2016 r. Artysta wziął także udział w nagraniu płyty "Granie Herberta" (2008) upamiętniającym rok Zbigniewa Herberta. Skomponował także muzykę do filmu fabularnego "Prezent" (reż. Dominika Długokęcka).

Bilety z cenie: 50 zł / dostępne już w kasie Teatru Małego lub na ticketportal.pl

(-)
Materiał Teatru
7 września 2017

Książka tygodnia

Trening fizyczny aktora. Od działań indywidualnych do zespołu
Wydawnictwo Biblioteki PWSFTviT
Rodowicz Tomasz, Jabłońska Małgorzata, Toneva Elina

Trailer tygodnia