Spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem

Kod Mistrzów – Teatr Groteska w Krakowie

Przed nami majowe spotkanie z cyklu Kod Mistrzów. Już we wtorek 9 maja 2017 r. o godz. 18.00 gościem Teatru Groteska będzie Olgierd Łukaszewicz – aktor teatralny i filmowy, absolwent krakowskiej PWST, w latach 2002-2005 oraz od 2011 r. prezes Związku Artystów Scen Polskich. Rozmowę poprowadzi Maria Malatyńska.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – obowiązują darmowe wejściówki, które można odbierać w kasie Teatru. Liczba miejsc jest ograniczona.
KOD MISTRZÓW to cykl spotkań młodzieży oraz mieszkańców Krakowa z autorytetami intelektualnymi i artystycznymi – znanymi osobami, które od lat kształtują wrażliwość i wyobraźnię Polaków.

Od pierwszego spotkania w lutym 2014 r., z uznanym reżyserem Kazimierzem Kutzem, inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności. Gośćmi byli do tej pory m.in. Karol Modzelewski, Jerzy Stuhr, Janina Paradowska, Anna Polony, Jerzy Trela, Jan Peszek, Maja Komorowska, Andrzej Seweryn, Stanisław Radwan czy Ewa Lipska.

Zaproszone osobistości opowiadają o tym, co je ukształtowało, jak wyglądała ich droga zawodowa, co najlepiej wspominają z czasów studiów i początków pracy, ale również co myślą o otaczającej rzeczywistości.
Serdecznie zapraszamy!

(-)
Materiał Teatru
25 kwietnia 2017

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia