Spotkanie z Sewerynem Blumsztajnem

"Kod mistrzów" - Kulturalna kontrrewolucja - Teatr Groteska

Teatr Groteska zaprasza we wtorek 4 listopada 2014 roku o godzinie 18:00 na spotkanie zatytułowane "Kod mistrzów" z Sewerynem Blumsztajnem - dziennikarzem, redaktorem Gazety Wyborczej, wieloletnim redaktorem naczelnym jej krakowskiego dodatku, opozycjonistą z czasów PRL.

Teatr Groteska - pomysłodawca i organizator kampanii społecznej "Kontrrewolucja Kulturalna" zaprasza Państwa we wtorek 4 listopada 2014 roku o godzinie 18:00 na spotkanie z Sewerynem Blumsztajnem - dziennikarzem, redaktorem Gazety Wyborczej, wieloletnim redaktorem naczelnym jej krakowskiego dodatku, opozycjonistą z czasów PRL.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu "Kod Mistrzów" i pozwoli Państwu na zaznajomienie się z przemyśleniami Seweryna Blumsztajna na temat kondycji współczesnej kultury polskiej. Będziecie też Państwo mogli wysłuchać uwag Mistrza na temat jego doświadczeń, preferencji z zakresu kultury oraz będziecie mogli dowiedzieć się, jakie dzieła kultury i sztuk miały dla Seweryna Blumsztajna największe znaczenie.

Istotnym elementem każdego spotkania z cyklu "Kod Mistrzów" jest ożywiona dyskusja z Mistrzem, do udziału w której serdecznie Państwa zachęcamy. do zobaczenia w Teatrze Groteska. Wstęp wolny.

(-)
Materiał Teatru
31 października 2014

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia