Spróbuj sił na scenie

Teatr Zagłębia: ruszyły zapisy do Klubu Teatralnego

Teatr Zagłębia wznawia działalność Klubu Teatralnego i ogłasza nabór dla osób dorosłych. Zajęcia prowadzone przez Ryszardę Bielicką-Celińską pozwolą spróbować swoich sił na scenie oraz doszlifują kunszt aktorski.

 

Kurs trwa od listopada do czerwca, a warsztaty odbywają się w dwa poniedziałki w miesiącu.

– Oglądanie spektaklu to znacznie więcej, niż tylko poznawanie ciekawych historii. Teatr może funkcjonować jako miejsce twórczego działania i ożywionej dyskusji o współczesności i to od nas zależy, czy wnioski z tej rozmowy wykorzystamy, by inicjować zmiany w otaczającym nas świecie.

Chcąc stwarzać naszym widzom przestrzeń do wspólnej aktywności, kontynuujemy działania Klubu Teatralnego, do współtworzenia którego zapraszamy – mówi Agata Kędzia, edukatorka teatralna.

Zapisy trwają do końca października. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wiadomości zawierające imię, nazwisko oraz wiek uczestnika, należy wysyłać na adres edukacja@teatrzaglebia.pl. Koszt całego kursu wynosi 700 zł. Harmonogram zajęć i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej – www.teatrzaglebia.pl/klub-teatralny/

Roksana Wasilewska
Materiał Teatru
27 października 2021

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia