Stacja św. Walentego

"Pan Kot" - reż. Ida Bocian - Teatr Gdynia Główna

Miłość wymaga improwizacji. A w dzisiejszych czasach uratuje nas tylko uśmiech dlatego w tym roku w TGG walentynki mają humor. Wesoły humor komedii dell'arte.

Tego dnia teatr wypełni atmosfera włoskiej zabawy, a każdy Arlekin odnajdzie swą Kolombinę. Stacja św. Walentego – to teatralny wieczór w atmosferze groteski, komediowych gagów, miłosnych intryg i nieskrępowanej radości, który przeniesie Państwa w klimat włoskiej komedii dell'arte – mile widziane przebrania nawiązujące do tej tematyki! Mistrz ceremonii, PAN KOT zadba o nastrój odpowiedni dla tego dnia, uchylając nieco granicę przyzwoitości. Wysublimowany erotyzm i nuta pożądania wypełni każdy krok tańca na lekcji tanga z instruktorem Salsa Kings. Życie zamienicie w bajkę na planie filmowym Łukasza Dobrowolskiego. Bajkę, którą będziecie mogli oglądać przed każdym snem. A kto niepewny swojej miłosnej przyszłości od wróżki Alicji dowie się paru szczegółów. Być może pikantnych.

Ruszamy o 18! Przybywajcie uczcić Dzień św. Walentego w Teatrze Gdynia Główna!

Maitre, Mister, Maestro, Messer, Pan... Kot. Sprytny, przewidujący, niezależny i jak wszystkie koty – to on wybiera sobie właściciela, a nie odwrotnie. I to on od tej chwili kierować będzie losem młodego oficera bez grosza przy duszy.

Alternatywna, pełna erotycznej zmysłowości wersja baśni o obutym kocie, który dzięki swojemu sprytowi sprawia, że jego pan zyskuje majątek i piękną małżonkę. Wszystko jednak ma swoją cenę, a żaden kot nie jest bezinteresowny...

Bilety w cenie 45/50 zł.

Ze względu na duże zainteresowanie zachęcamy do wcześniejszego dokonania zakupu.

STACJA ŚW. WALENTEGO
WALENTYNKI DELL'ARTE W TEATRZE GDYNIA GŁÓWNA
13 lutego o godz. 18

(-)
Materiał Teatru
30 stycznia 2016

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia