Świątecznie i teatralnie w Old Timers Garage

"Dialogi penisa" - reż: Michael Wopira

18 grudnia w katowickim klubie Old Timers Garage odbędzie się kolejny pokaz najnowszego spektaklu wyprodukowanego przez Stowarzyszenie OTG - "Dialogi Penisa"

Dialogi Penisa to kolejny po "Piaskownicy" Walczaka spektakl teatralny wyprodukowany przez Old Timers Garage. To zabawna, lekko pikantna komedia balansująca w elegancki sposób na granicy dobrego smaku. Niezwykle francuska w stylu. Sztukę wypełniają tytułowe dialogi penisa, a raczej dialogi z penisem, które nieustająco toczy jego właściciel, Andy. Andy znajduje się w przededniu swoich 40-tych urodzin. Jest mężczyzną wolnym, inteligentnym, z zawodu architektem, czekającym wciąż na pojawienie się tej jedynej. Roger, jego penis, jest głosem czystej natury, wiecznie nawołuje Andre do zdecydowanych działań na froncie damsko-męskim, gdy tymczasem bohater pragnie czegoś więcej niż tylko szybkiego numerku. Tym samym dialog, który z sobą toczą, jest typowym sporem między naturą a kulturą, między cielesnością a duchowością, między instynktem a rozumem. Jednak przeniesiony na tak oryginalny i nie wyeksploatowany grunt staje się źródłem niewyczerpanego, często wyrafinowanego komizmu.

Zabawne dialogi, komiczne sytuacje, błyskotliwe komentarze do spraw damsko-męskich, a do tego fenomenalna wiwisekcja męskiej natury i postrzegania świata przez pryzmat... Rogera. To wszystko sprawia, że ta oryginalna sztuka jest inteligentną rozrywką z drugim dnem. Ucieszy i rozbawi zarówno prawdziwych macho, jak i ortodoksyjne feministki.

Wydarzeniu patronują: TVP Katowice, Coigdzie.pl, Insilesia.pl, Repka.pl, Silesia Rock Management, Zicherka.pl, Dziennik Teatralny, Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego.

Miejsce: PUB & Klub muzyczny „Old Timers Garage”
Data: 18.12.2011 Godzina: 20:00
Bilety: 25 PLN (przedsprzedaż), 30 PLN (w dniu spektaklu)

Więcej na: http://www.old-timers.pl/repertuar/271-dialogi-panisa.html

(-)
Materiały Organizatora
15 grudnia 2011

Książka tygodnia

Cztery Dramaty
Wydawnictwo Ossolineum
Cyprian Norwid

Trailer tygodnia