Świątecznie w Teatrze Lalek

„Władysław i Annabella - historia pewnego misia i lalki" - reż.

„Władysław i Annabella - historia pewnego misia i lalki" to ostatnia z propozycji tego roku wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora. Na ten świąteczny spektakl zapraszamy 19 grudnia o 12:30.

Zbliża się upragniony przez wszystkich czas Bożego Narodzenia. W sklepach trwa przedświąteczny zakupowy wir. Na dworze pada śnieg. W Wigilijny dzień święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Krampusem mają mnóstwo pracy. Muszą zdążyć na czas z dostarczeniem prezentów dla wszystkich dzieci. Jednakże przez śnieżną zawieruchę Krampus wypada z sań.

Jego nieoczekiwane pojawienie się w jednym ze sklepów z zabawkami, w którym pracują do późna tajemniczy Stróż i zrzędliwa Sprzątaczka, wywoła lawinę niezwykłych zdarzeń. To tutaj między innymi rozstrzygnie się los zapomnianych zabawek: baletnicy Annabelli – delikatnej porcelanowej lalki oraz Władysława, dzielnego pluszowego misia bez jednego ucha.

- WŁADYSŁAW I ANNABELLA, to prosta historia misia i lalki, która opowiada o marzeniach, tęsknocie za lepszym życiem, przyjaźni, dobru i uszczęśliwianiu innych – mówi Karolina Sobolewska z Biura promocji i edukacji Teatru. Na spektakl zapraszamy dzieci w wieku 3+.

BILETY 20 zł (normalny)/ 18 zł (ulgowy dla dzieci do 12. roku życia)

Karolina Sobolewska
Materiał Teatru
15 grudnia 2021
Portrety
Zuzanna Mukoid

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia