Szampańska zabawa z kulturą

Bal Sylwestrowy w Kamienicy

Koniec 2013 roku zbliża się wielkimi krokami. Już po raz piąty Teatr Kamienica organizuje w swoich przestrzeniach Bal Sylwestrowy. Dyrekcja Teatru zaprasza na wyjątkowy wieczór.

Bal sylwestrowy Teatru Kamienica to połączenie wieczoru pełnego kultury z iście szampańską zabawą w nastrojowych, secesyjnych wnętrzach. W repertuarze ostatniego dnia roku znajdują się dwie wyśmienite komedie: "Mąż mojej żony" autorstwa Miro Gavrana w reżyserii Tomasza Obary z udziałem Tomasza Obary oraz Przemysława Bluszcza, a także wyśmienity wodewil "Porwanie Sabinek" w reżyserii Emiliana Kamińskiego z udziałem m.in. Emiliana Kamińskiego, Doroty Kamińskiej, Wojciecha Duryasza, Michała Rolnickiego i Adama Fidusiewicza.

Po spektaklach, o godzinie 23:00 Scena Oficyna zamieni się w wspaniałą salę balową, o dobrą zabawę zadba DJ prezentujący największe przeboje muzyczne. Poczęstunek (w formie bufetu) serwowany będzie w salach restauracyjnych (Kolumnowa, Butelkowa, Piwnica Warsza, Nasza Warszawa) nie zabraknie również mocniejszych trunków.

(-)
Materiał Teatru
21 grudnia 2013

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...