Szymonowe wizje

"Szymon Majewski - Wieczór fOCHu" - reż. Szymon Majewski - Och-Teatr w Warszawie

Szymon Majewski w nowej teatralnej odsłonie! Po dobrze przyjętym debiucie pt. „One Mąż Show", Szymon zaprasza na cykl spotkań „Wieczór fOCHu".

W styczniu rozpocznie się „teatralny projekt odnawialny" – wieczór pełen niepoprawanych żartów, nieprzewidywalny i... niepowtarzalny! Jak zapowiada Szymon Majewski – co miesiąc będę zapraszać na nowy odcinek, ale w zasadzie każdy wieczór zawsze będzie premierowy. Nowy materiał, nowe tematy do omówienia.

W miłej, stolikowej atmosferze kawiarni Och-Cafe zaprezentuję swoją, szymonową wizję Polski i reszty świata. Będzie to jednorazowe, aktualne satyryczne wystąpienie. „Wieczory fOCHu" będą numerowane – w każdym miesiącu zapraszać będziemy na kolejną odsłonę cyklu, a nowy odcinek będzie dotyczył innych spraw. Kto nie zobaczy styczniowego „Wieczoru fOCHu", w lutym trafi już na inny, choć równie zabawny spektakl. Wspólnym mianownikiem wszystkich wieczorów będzie błyskotliwe, cięte poczucie humoru. „Wieczory fOCHu" będą więc znakomitą okazja, by wygodnie zasiąść przy kawiarnianym stoliku, napić się kawy i wraz z Szymonem Majewskim śmiać się z coraz to nowych wydarzeń i zjawisk. Wszystko jednak będzie krążyć wokół narastających absurdów, a tych rzeczywistość dostarcza nam w odpowiedniej ilości. Zaproszę wszystkich do świata Szymona. Absurd, abstrakcja to moje lekartswa. Jedyne, które nie mają skutków ubocznych. – zaprasza Szymon Majewski.

Szanowni Państwo, podczas tego spektaklu mogą Państwo zasiaść na widowni na miejscach nienumerowanych lub przy jednym z sześciu stolików, z których każdy jest maksymalnie 6-osobowy. Wyboru miejsc dokonuje się podczas kupowania biletu - w kasie lub online. Zapraszamy serdecznie!

(-)
Materiał Teatru
7 stycznia 2015
Portrety
Szymon Majewski

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia