Tajemnice angielskich wrzosowisk

"Tajemniczy Ogród" - reż. Arkadiusz Klucznik - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

W niedzielę – 27.02 - o 12:30 zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl pt. TAJEMNICZY OGRÓD w reżyserii Arkadiusza Klucznika. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku 7+.

"Tajemniczy Ogród" to spektakl opowiadający o perypetiach osieroconej w Indiach angielskiej dziewczynki – Mary Lennox, która trafia pod opiekę wuja – lorda Archibalda Cravena, mieszkającego w pałacu Misselthwaite Manor. Miejsce to, położone pośród angielskich wrzosowisk, skrywa wiele gorzkich tajemnic, począwszy od zamkniętego na klucz tytułowego ogrodu po samotność jego mieszkańców.

Spektakl Arkadiusza Klucznika zrealizowany został w duchu klasyki, wierny książkowej opowieści. Pełen jest magii i mistycznego nastroju, wykreowanych głównie poprzez musicalową muzykę oraz oszczędną, ale niezwykle funkcjonalną scenografię, która z wnętrz pałacu przenosi nas niepostrzeżenie do zielonego ogrodu.

Przedstawienie ukazuje młodym widzom świat cennych wartości, jakimi są bliskie relacje rodzinne czy przyjaźń, ale porusza też problem oswajania osobistych traum dzieci i dorosłych.

Kasa biletowa: czynna jest godzinę przed rozpoczęciem spektaklu/ tel: 74 666 73 41.
Kup bilet on-line: bilety.teatrlalek.walbrzych.pl
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu ul. Jana Brzechwy 16, 58-300 Wałbrzych

Karolina Sobolewska
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
22 lutego 2022

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia

Faust
Tobias Kratzer
Nowy "Faust" z Opery Paryskiej 29 lis...