Taniec - Energia Ciała i Wyobraźni

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

Wszystkich zainteresowanych sztuką tańca i sztuką fotografii, poszukujących nowych przestrzeni dla połączenia obu tych dziedzin po raz kolejny zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "TANIEC - ENERGIA CIAŁA I WYOBRAŹNI". Zgłoszenia prac przyjmowane są do 25 września 2009

Prace konkursowe ponownie oceniać będą uznani w dziedzinie fotografii i sztuk plastycznych jurorzy : 
Leszek Mądzik – twórca Sceny Plastycznej KUL, reżyser teatralny, scenograf, fotografik; 
Dorota Nowakowska – reżyser, fotografik, operator obrazu, producent filmów i programów TV; 
Hanna Strzemiecka – twórczyni i wieloletni dyrektor artystyczny Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca oraz Grupy Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej i Lubelskiego Teatru Tańca;

Wystawa prac Laureatów Konkursu będzie dopełnieniem prezentacji spektakli tancerzy z całego świata podczas XIII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie (11- 15 listopada 2009r.)

Na Państwa fotografie, zawierające się w formacie 30 x 40, ale nie mniejsze niż 20 x 30 organizatorzy konkursu czekają do 25 września 2009. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu, a zainteresowanych o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego (dostępne na stronie www.ltt.art.pl oraz www.gtw.pollub.pl)

Prace  nadsyłane poowinny być na adres Organizatora: 
Lubelski Teatr Tańca, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, 20 - 007 Lublin z dopiskiem "Konkurs Fotograficzny – Taniec IV"

Anna Żak
Materiały Teatru
19 września 2009

Książka tygodnia

Alef
Państwowy Instytut Wydawniczy
Jorge Luis Borges

Trailer tygodnia