Teatr Baj Pomorski już otwarty

Repertuar - Teatr Baj Pomorski

Po długim czasie przymusowej absencji Teatr Baj Pomorski nareszcie może otworzyć swoje drzwi dla widzów. Udział w organizowanych przez Teatr wydarzeniach regulowany jednak będzie przez pewne sanitarne obostrzenia.

Regulamin uczestnictwa w spektaklach oraz niezbędne do wzięcia w nich udziału Oświadczenie COVID.

Obecnie trwają próby i przygotowania do premiery spektaklu Laboratorium Dźwięku w reżyserii Ewy Piotrowskiej, która odbędzie się 4 lipca o godz. 16:30 na Dużej Scenie. Przedstawienie pierwotnie zakładało silną interakcję w widzem, bezpośredni z nim kontakt, włączanie go w akcję przedstawienia, a ułatwieniem niniejszego zabiegu stanowić miało ulokowanie widowni na Scenie.

Niestety, w obecnej sytuacji takie działanie jest niemożliwe. Twórcy pracują zatem nad przekonwertowaniem swego zamysłu, uwzględniając tradycyjny podział na "Scenę" i "Widownię". O bieżących detalach dotyczących spektaklu będziemy informować sukcesywnie i na bieżąco.

Z przykrością musimy przekazać Państwu informację, że XXVII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek "Spotkania" zostaje przesunięty na 2021 rok. Przedsięwzięcie to okazuje się być zbyt ryzykowne w obliczu wielu niewiadomych dotyczących października (kiedy to Festiwal zawsze miał miejsce), a które już dziś powinny być klarowne, aby "Spotkania" mogły przebiec bezpiecznie, sprawnie i profesjonalnie.

Aktualny repertuar Teatru.

 

(-)
Materiał Teatru
16 czerwca 2020

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia